www.sudzibas.lv Tīne kafejnīca Ļoti nelaipna un rupja attieksme

Tīne, Kafejnīca - Ļoti nelaipna un rupja attieksme

Sestdien 25. Aprīlī ar ģimeni es sieva un dēls iegājām kafejnīcā tīne ieēst pusdienas. KafejNīca bija tukša. Pie viena galdiņa ēda kafejnīcas darbinieks vai darbinieka draugs jo pats gāja virtuvē nolikt traukus un pie cita galdiņa ēda jauns vīrietis un sieviete. Tādu laiku pie mums neviens nenāca tad iznāca. Jāsaka godīgi ar ko tādu nebiju saskāries ļoti sen kopš te bija padomju savienības republika. Sieviete praktiski uzreiz sāka uz mums kliegt un būt rupja. Viņa sāka ar to ka viņa ir viena gan te gan tur rādot uz virtuvi. Tad viņa kliedza ka viņai četros ir divas picas. Mēs mēģinājām noskaidrot ko varētu ātrāk dabūt un cik tas aizņemtu laika. Atkal bija kliegšana ka viņa netur galvā ēdienkarti un nezin cik ilgi būs jāgaida. Būtība viņa mūs izdzina no kafejnīcas. Mēs pārgājām pāri ielai un paēdām jaukā vietā ar laipniem un pieklājīgiem cilvēkiem. Pirms aiziešanas no kafejnīcas " tīne"es vēl palūdzu vai es varu dabūt īpašnieka telefonu uz ko man atkliedza ka viņa nezinot. Es biju šokā no paša fakta ka apkalpošanā vēl ir sastopami tādi cilvēki.

P

"Es biju šokā no paša fakta ka apkalpošanā vēl ir sastopami tādi cilvēki." - turpiniet neievērot ārkārtas situāciju un drīz varēsiet vispār būt šokā par to ka vispār vēl ir sastopami cilvēki.

P Puravs 27.04.2020

Te ir noteikumi gudriniek! Un neviens nav pārkāpts

D Domaataajs 27.04.2020

Es, siueva un dēls - jūs jau esat 3, iesiet pasēdēt kaut kur. Tur nav forši, iesim tur. un pēc tam vēl tur, un tad vēl veikalu izķemmēt. un tad vēl kaut kur.
Es pat teiktu, ka darbiniece ļoti labi rūpējas par savu veselību, jo nav vajadzīgi lieki cilvēki kafejnīcā, jāsāk mājās taisīt ēst.

P Puravs 27.04.2020

https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/tiek-ieviesti-stingraki-personu-fiziskas-distancesanas-noteikumi-covid-19-izplatisanas Te ir noteikumi gudrniek

D Domaataajs 27.04.2020

Jā, jā, vazāties jūs visi varat apkārt, to jau neviens nesaka, bet... kam tas ir vajadzīgs? Vai šajā laikā ir nepieciešams vazāties pa kafejnīcām?
Es varu arī staigāt no tālākā Bolderājas veikala līdz Juglas veikalam, ieejot pa ceļam katrā veikalā un pieskaroties visām precēm. Man to neviens nevar aizliegt (gudriniek), bet kam man tas ir vajadzīgs? Saproti, kā tā zaraza izplatās, gudriniek?

#paliecmājās, nevis #aizejuzkafejnīcu #paēd #patusēarģimeni

P Puravs 27.04.2020

Bet jūsu komentārs nav par jautājuma būtību!jūs nekonstruktīvi rakstat visādas lietas! 1. Kafejnica Tīne ir atverta, 2. Jūs nezinat vai es vazājos apkārt vai nevazājos!3, piekritu par paliec mājas un to ieveroju bet minimala kustiba jau notiek! Veikals partika! Un tā ir Carnikava nevis Rīga .

D Domaataajs 27.04.2020

Cilvēku skaits darba vietās ir samazinājies, loģiski, ka arī apkalpojošā personālā. Ņemot vērā, ka tiek teikts, ka nav ko vazāties apkārt, cilvēks strādā viens pats, un tad ievelkas ģimenīte paēst pusdienas. Jā, nav forši, ja nejauki apkalpo, bet.. nepatīk, taisi mājās.
1. - arī visi tie manis minētie veikali posmā Bolderāja-Jugla ir atvērti.
2. Ko es nezinu - ka ar sievu un dēlu bijāt paēst = vazājāties?
3. Veikals - pārtika - kafejnīca? Kāda starpība, manis pēc kaut Mazpisānos uz kafejnīcu gājāt.
Pievienoju saiti uz to, kā Jūs "piekrītat par paliec mājās un TO IEVĒROJAT" - https://www.sudzibas.lv/tine-kafejnica-loti-nelaipna-un-rupja-attieksme-c1643660
#paliecmājās