www.sudzibas.lv Timberlit lietoti apģērbi Preces dargakas neka jaunie

Timberlit lietoti apģērbi - Preces dargakas neka jaunie

Kāpēc neviens nekontrolē to kas notiek lietotu precu veikalos. Gribēju nopirkt krosenes darbam veikala timberlit un kad ieraudzīju cenu nolēmu ka tas nevar būt un pajautāju darbniecei. Pateica ka viss pareizi. Saprotu ka krosenes ir ka jaunas bet tas taču ir lietotu precu veikals. Man liekas ka ikvienam ir jābut iespējai ienākt sekonda un nopirkt jebkuru preci. Kadeļ tad ir domāti second hand veikali? Tas ir atklāta nirgašanas pret parastiem cilvēkiem!

K

Работяга 16.02.2018

Ogo! 60 eriki, par daudz :((

K Klients8654 16.02.2018

Ja man butu iespeja 60 euro par lietotam samaksat tad es nekad nebutu ienacis sekonda! Ir ari t-krekli pa 13-19 euro.

donna b 16.02.2018

**Man liekas ka ikvienam ir jabut iespejai ienakt sekonda un nopirkt jebkuru preci.** Paga paga, Tu neesi laikmetus sajaucis? Kapec Tev ir jabut iespejai nopirkt kaut ko, par ko Tu neesi spejigs norekinaties? Tad varbut es ari ieejot Maximaa par 1 eur varetu nopirkt bundzu ikrus? Un ko Tu piedava kontrolet? Cenas? un kada veidaa?

K Klients8654 16.02.2018

Es sajaucis laikmetus? Ljoti smiekligi. Ikvienam ir saprotams ka ar sadam cenam sekonda tevi megina apmuljkot un neviens adekvats cilveks par lietotiem Kiniesu apaviem nemaksas so naudu. Vai tad tu esi gatava samaksat 60 Eur par apaviem kurus varbut kads mirusais valkaja? Kad tu nopirksi jaunu masinu un izbrauksi no salona tad tava masina jau nav jauna. Un ja tu nolemsi vinu pardot tad tu uzstadisi cenu augstaku neka tu samaksaji par jaunu?

veesaa007 16.02.2018

Piekrītu, ka norādītā cena ir pietiekoši augsta. Bet vienmēr būs cilvēki, kas var atļauties pirkt dārgākas lietas un cilvēki, kas nevar atļauties pirkt dārgas lietas. Veikals liek tādas cenas, kādas grib. Un tikai tava izvēle ir- kurā veikalā iepirkties. Neviens veikals tev nav neko parādā.

K Klients8654 16.02.2018

Piekritu uz pusi. Tadai politikai ir jabut kada lielveikala kur pardod jaunas preces. Rodas jautajums kapec tad cilveks nak uz lietotu apgerbu veikaliem? Maksat par lietotam precem tadu pasu cenu kuru vinsh var samaksat par jauniem!? Es stradaju un macos un pagaidam nevaru atlauties nopirkt jaunus apgerbus un kad ienaku sekonda ar domu ka nopirksu kaut ko un ieraugot sadas cenas tad klust slikti.

C critical thinker 16.02.2018

ta viņi kaut 200 var uzlikt. vai miljonu. nepirkt vienkārši.

C critical thinker 16.02.2018

un kā Tu iedomājies - kas un ko kontrolētu veikalā? kādā sakarā?

K Klients8654 17.02.2018

Un ka tu doma kontrole produktus un cenas veikalos? Tu vispar zini kas ir second hand? Vispirms ienac tur un paskaties pirms seit rakstit. Aizstavejs atradies. Nu ka piemers. Tu gribi lietotu virsjaku nopirkt. Panemsi to savas rokas un juti ka si jaka ir zemas kvalitates un tu zini ka sarkana cena jakai ir ap 40 euro. Bet pardevejs tev saka ka jaka maksa 90.pirksi? Diez vai. Protams ka veikals var uzstadit cenu tadu kadu grib. Bet jabut cilveciskai robezai. Vienkarsi tadas preces vienkarsi bus ka dekora elements un neviens normals apmekletajs tos nepirks. Par tadu cenu es ebaya varu brenda krosenes nopirkt.

C critical thinker 17.02.2018

vēlreiz - kam un kā tas būtu 'jākontrolē'?

L Lepnā Lavīze 17.02.2018

Veikala īpašnieks ir Brics, un ar to viss pateikts. Viņš sava produkta patērētājus uzskata par trešo šķiru (krieviski bidlo) un attiecīgi arī izturas, visur: Bonus klubā un KGB, kad viņam tādi bija, Eirosekondos utt.

A Azik99 19.02.2018

Bet var tak vienkārši nepirkt, nospļaujies uz to veikalu un ej prom... Vai aiziet uz citu humpaļu bodi, tās tagad jebkur ir tikpat daudz cik spēļu zāles. Man arī nepatīk, piemēram, dzintars kausētais siers tagad maksā ~ 1,70, pirms gada tas bija ~ 1,20. Un ko man tagad? Kuru tas interesē, ja es nevaru, es nepērku un skatos alternatīvu.

Зачем вводить в заблуждения людей ? Цена - 59 евро на кроссовки... А то что почти каждый день скидка - 65 % в магазинах Timberlit ?