www.sudzibas.lv TIKS Krāpšana

TIKS - Krāpšana

Auto tika iedots savstarpējā līzingā. Nespējas maksāšanas gadījumā auto tika atsavinās. Kad saņēma auto kungs, palika iekšā spēcīga mūzika - kopā iztērēta uz 1500€. Iestāstīja man, ka pārdos auto un naudu atgūš. Nu auto ir pārdots un es tieku pazemots ko vēl zvanos: d taka kantoris vienkārši superīgs...

23.05.2020

T Turkey901 23.05.2020

Iespējams, vajadzēja iztirgot mūziku un turpināt maksāt līzingu.
Jaunie pircēji nenovērtēs mūziku, katram auto modelim ir sava tirgus cena un gadjumā, ja auto pats par sevi ir "lēts", tad nevar tirgus cenai uzmest 1,5 K ar atrunu, ka mūzika maksā tikpat cik auto, iespējams, kādi 100E klāt uz subwoofer rēķina, kas ir daudz maz saprotama un noderīga štelle.

R Raivis xtrails 23.05.2020

Nu jā. Bet runāja jau skaisti, lai nesteidzos ar ņemšanu ārā utt. Pārdos un būs nauda

W waka 24.05.2020

Godīgi sakot vismaz 3x bija jāpārlasa, lai vismaz aptuveni būtu nojausma par ko ir runa, "taka gramatika vienkārši superīga"
Savas mūzikas kastes tak varēji izņemt ārā, kur problēma?

G Gun4a 25.05.2020

Nesen pirku auto no tiks.lv
Neko sliktu nevaru teikt, viss bija kā runāts. Auto tiešām super! Biju uz diagnostiku, viss kā tika runāts, tika arī izdarīts.