www.sudzibas.lv TIKS Krāpnieki

Sia Tiks - Krāpnieki

Uzmanieties iegādājoties automassīnas no uznnēmuma sia tiks, būs vienas galvas sāpes, jo tajā uznnēmumā visi auto ir beigti, pats tur kādu laiku strādāju, un redzēju kādas massīnas tiek pārdotas cilvēkiem

I Inta 05.01.2011

Izskatās, kad savā starpā neesiet norēķinājušies .

R Reinis 10.11.2011

Pilnīgi piekrītu šim cilvēkam nopirku audi A4 GH-193 kuram motors pec meenesha nobruka plusa no maniim veel naudu paprasiija plusa veel klaat no bagaznieka kur man staaveeeja jauns termostats un jauna pirkta signalizacija ari noziedeeja un kad jautaju kur tas palicis atbilde bija( tu man biji un esi parada) Domāju ka ar so civeku nav jegas iepities bus jums galvas sapes un lieki naudas terini.

K Kristy 12.07.2016

Reini, tā nevar būt taisnība! Es pie TIKS esmu nopircis jau 3 mašīnas dažādām vajadzībām un attieksme vienmēr bijusi prīmā! Citādi jau viņi nestrādātu tirgū tik daudzus gadus!

A avene5252 23.02.2013

Arī mana pieredze ir līdzīga audi A4 īpašniekam. Varētu teikt, ka legāli nozaga manu auto, ko atdevu, kā pirmo iemaksu, balstoties uz goda vārda, ka jaunais auto ir kvalitatiivs, jo cilveku pazinu. Diemžēl šajā uzņēmumā nevienu papiiru ar firmas atzinumu vai parakstiem neizsniedz! Pabraucu, sapratu, ka man iesmērēts beigts auto. Rezultātā sanāca, ka ieguldīju naudu grabažā, kas tika no firmas notaksēta zelta vērtībā. Kad vēlējos jauniegādāto auto atgriezt atpakaļ, jo cena, manuprāt, nebija adekvāta auto kvalitātei(griezts spidometrs, beigts motors un elektronika) manu veco auto paturēja, ka auto nomas maksu par pāris mēnesu nobraukumu un neatgrieza. LAbi, ka vēl nelielu daļu no ieguldītās naudas dabuuju atpakaļ. Beigās sanāca, ka par paaris mēnešu jauna auto lietošanu, biju uzdāvinajusi firmai savu veco auto un veel 200 latus piemaksājusi:((( Vienoties ar šo cilvēku nozīmē, ka viņš nezaudēs neko, bet Tu buusi ticis vaļā gan no savas mantas, gan naudas. Domaju, ka šai firmai taktika legālajā krapniecībā ir labi atstrādāta. Briinos, ka veel neviena kriminaallieta nav ierosināta un VID vispar guļ uz ausīm:(((
JA iegādājaties auto TIKS, noteikti veicat ekspertīzi neatkarīgā remontdarbnīcā, citādi visticamāk, iepirksieties.
Uzņēmums paardod mašīnas, kuras jau nobrauktas, jo uzņēmums nodarbojas arii ar auto nomu. KAd iet uz galu, tad tiek meklēts KLIENTS.Lai viss izskatiitos tiiri un skaisti, uz pardošanas brīdi tiek nomainiitas numurzimes uz tranziita numuriem un..jums bez parbaudes pat praataa neienaks, ka šis auto ir savu laiku nokalpojis:((

A avene5252 23.02.2013

Dr DooM 23.02.2013

Un pats galvenais viņu mājas lapā reklāma - Auto noma sākot no ''0'' Ls dienā, šarlotānu kantoris...

A avene5252 27.02.2013

Protams, kur vēl citur taadu " labdariibas" kantoriiti atrast:))
Neba Amerikanu onkols sponsorē autoparku, lai nabaga latvju bāliņiem būtu kur aizņemties auto par " 0" latu samaksu.
Tagad, kad pati meklēju jaunu auto, redzu, ka i-netā pilns ar briidinajumiem par arvien pieaugošajiem krāptnieciskajiem gadījumiem auto tirgū. Luuk, jums viens no dzīvajiem piemēriem!!!:(( Varbūt attiecīgās iestādes darbinieki varētu painteresēties vairāk, par šī uzņēmuma " legālajiem" darījumiem un nodokļu nomaksu.Ceru, ka kāds izlasiis un rīkosies!

da labi,esu nopircis no shii uznjeemuma 2vus auto,ar pirmo nobraucu 6 meen ar videejo nobraukumu 200-400km diena pa LV superceliem,pardevu ta sieviete kas brauc tgd vel tagad nau ne centa ieguldiijusi.shobriid iegadajos citu auto arii uz nomaksu...nau probleemu
katra automashiina ir kautkas jaliek iekshaa,ja velies braukt bez beedam tad perciet jaunu.protams katram indviduala situacija.man problemu ar sho uznjemumu nau bijis
Uldis

R riidziniekss 27.05.2021

Cik Gundars Tev samaksāja par labiem vārdiem ? :D
Parādi man to labo mašīnu kuru tur nopirki ?

R raichus 24.08.2016

nu tak skaties ko perc nebrauc ar sievas mati pec auto un panem lidzi blekinieku un auto elektriki un tad bus ok bet tas tak nebus pa 2 eiro