www.sudzibas.lv Tikai Karotes Slikta ēdiena kvalitāte

Tikai Karotes - Slikta ēdiena kvalitāte

Šodien saskāros ar stulbu situāciju , aizgāju uz Alfas ēdināšanas zonu , domāju , ka vajadzētu padzert kaut ko garšīgu . Protams izdomāju aiziet uz Tikai Karotes , izdomāju , ka vēlos padzerties Mojito . Izvēlējos Zemeņu Mojito , protams viss skaisti 3.90 eiro . Bet Mojito bija ar veselām zemenēm , ledus gabaliem , puse citronu , un tonnu cukura . Es ikdiena dzēru šo dzērienu dažādos veidos , bet šoreiz tas nebija Mojito, bet pļura . Lūdzu pasekojiet līdzi saviem darbiniekiem kā viņi gatavo pārtiku . Es tiešām saprotu , kā tas ir strādāt Alfa kur apgrozas viss vairāk cilvēku , bet tā nevar , ēdiens un pārtikas kvalitāte paliek kvalitāte .

"Mojito bija ar veselām zemenēm , ledus gabaliem , puse citronu , un tonnu cukura ." - protams, ir grūti iedomāties tonnu cukura vienā Mojito, taču, ja cukura vidējā mazumtirdzniecības cena ir 0.85 EUR * 1000 = 850 EUR un Tavs Mojito maksāja tikai 3.90...

"ēdiens un pārtikas kvalitāte paliek kvalitāte" - novēlu Kristaps121212 visu mūžu pārtikt tikai un vienīgi no Mojito!

S Stenlijs 02.05.2017

Jā tas koncepts man ar liekas dīvains, ka zupu virtuvē tirgo kokteiļus.