www.sudzibas.lv Tikai Karotes Nelaipna attieksme

Tikai Karotes - Nelaipna attieksme

Iegriezos kafeinīcā "Tikai karotes", zinot ierasto sistēmu, ja vēlies apsēsties- pērc kaut ko, nostājos rindā, kas likās pārāk gara, somas pārāk smagas. Nolēmu pasūtīt vēlāk, apsēdos un sāku lasīt Tvnet, pēc 20 min officinte pienāca un visai nelaipnā tonī paziņoja, ka "Šeit nav uzgaidāmā telpa". Esmu Karotēs ēdis daudz reižu, bet nu vairs nenākšu un neiesaku nākt citiem šīs "nepēr-tinies" attieksmes dēļ. Neesmu jau bomzis, kas smird, pārējie galdiņi bija brīvi- neredzu iemeslu šādai oficiantes rīcībai.

. ....kl 18.12.2009

A kapēc tad tur ir oficiante, ja pašiem ir jāstāv rindā???

M mārtiņš 18.12.2009

nē, nu es arī būtu dzinis ārā, ja pie manis atnāk uz kafejnīcu apsēsties, neko nenopirkt+vēl TVNET palasīt! Oficiante pareizi rīkojās.

E Eseseseseseseses 20.12.2009

nu vispar, ja jau seedi kafejniicaa, tad kaut kas ir jaapeerk - taada ir pasaakuma pamatideja...protams, oficiante vareeja to lietu smalkaak nodariit, pajautaat, vai kaut ko neveelies nevis nelaipni uzburkskjeet taadaa iistenaa padomju servisa garaa..
vispar man ir jaapiekriit, ka tajos eestuuzos ir probleemas ar darbiniecu attieksmi pret klientiem, iipasi 'olimpijaa' - ne vienu reizi vien ir naacies staaveet un gaidiit, kameer meitene aiz letes pieveersiis uzmaniibu, jo vinjai ir daudz kas svariigaaks tajaa briidii daraams nekaa klientu apkalposana - kraamee papiiriisus, pagriez muguru un kaut ko knibinaas taa vietaa, lai vienkaarsi aatri pienemtu pasuutiijumu un klients vareetu iet apseesties...

N Natalia 02.02.2010

Man gan patīk apkalpošana KAROTĒS.. nekad neesmu manījusi, ka KAROŠU darbinieki ir nelaipni.. gluži otrādāk - vienmēr viesmīlīgi, laipni un smaidīgi! :) Un ēdienkarte arī laba :) Tikai varētu būt bikiņ lētāka :)

L lolapet 06.02.2010

supi uzhas!!! napominaet rolton ili knor v paketikah!!!a cena 2, 50ls!!! pered moim licom, oficiant v Aljfe bral hleb golomi rukami!!!ne izvestno cto u nego pod nogtjami!!!fuuu!!!