TIJA (Merķeļa 7, 403 kab.)

Ļoti stipri vīlos IK "Tija" sniegtajos pakalpojumus(starpnieki dzīvokļu īrētājiem), tā kā stiruācija bija steidzama, paļāvos uz pārliecinošo sievieti,kas teica,ka kā

I

J Jānis 09.08.2006

Mākleri, kuri nešmauc, samaksu ņem tikai pēc darījuma, šajā gadījumā- īres līguma, noslēgšanas.

M mariuss 05.01.2007

Mani arī apkrāpa. Iedeva nederīgu telefona numuru. Un naudu atpakaļ neatgriež.

B bums 23.02.2007

Uzķēros, sludinājumā bija dzīvoklis par man pieņemamu summu, pareizajā rajonā, tiklīdz samaksāju naudu, tā neviens vairs neceļ telefonu vai saka ka jau izīrēts.Cilvēki kurus šie šmaukļi ir piečakarējuši lūdzu sūtit man savus kontaktus. Ja būs vairākas liecības, viņiem nāksies pārtraukt savu [slēpt]@one.lv

I inese 02.01.2008

Pilnīgi krāpnieki tie IK Tija, mani arī apkrāpa 2007. gada decembrī, birojs, ja nu to tā varētu saukt bija mazs kabūzītis un mani apstrādāja diezgan nelaipna krievene!