TietoEnator SIA - Kauns vadībai

Iesaku visiem tiem GSSC darbiniekiem, kuri vēl nav zaudējuši kaunu un godaprātu, neuzticēties GSSC vadībai. Šeit rīkojas pēc principa “jo stulbāki ir cilvēki, jo vieglāk ir tos pārvaldīt” – vadītājiem ir izdevīgi, lai visi padotie domātu vienādi un pie tam noteiktajā virzienā, un jo vairāk cilvēku atbalstīs vadības rīcību, jo drošāk tā turēsies savos amatos. Neļaujiet piekrāpt sevi, jo šeit vadība rūpējas tikai par savu personīgo drošību, un nevis par kādu no jums. Ja šajā vietā pret jums sāk izturēties bezkaunīgi, cenšas pazemot, terorizē un notiekošajā jūs atpazīstat mobinga norisi – nemeklējiet palīdzību pie vadītājiem. Esiet droši, ka tiks atrasts pietekami daudz līdzekļu, lai atbrīvotos no jums kā no “īpaši bīstamā noziedznieka”, lai ar iebiedēšanu piespiestu jūs klusēt un nepalaistu garām iespēju kārtīgi par jums paņirgāties. Meklējiet palīdzību ārpus šīs vietas. Neviens no vadītājiem - vienalga, cik augsts būtu viņa amats - nedrīkst pret jums izturēties pazemojoši, iebiedēt un izturēties pret jums kā pret vergiem. Neesiet stulbi un protiet pastāvēt par sevi.