www.sudzibas.lv TietoEnator SIA Favorīti un citi

TietoEnator SIA - Favorīti un citi

Šis ir viens no tiem uzņēmumiem, kuros tiek īstenots un atbalstīts terors pret vadībai nevēlamiem cilvēkiem. Lielo vadītāju „favorītes” tiek dāsni atalgotas ar augstiem amatiem un neierobežotu rīcības brīvību, līdz ar to pārņemot faktisko varu savās rokās. No vienkāršiem darbiniekiem visas „nevēlamās” personības tiek metodiski iznīdētas, pielietojot jebkādus līdzekļus ieskaitot ņirgāšanos, apmelošanu, psiholoģisko šantāžu un mobinga organizēšanu. Uzņēmuma vadības stils ir liekulīgs un orientēts uz ārējo izrādīšanos, tai pašā laikā tiek darīts viss, lai noslēptu patieso situāciju tā iekšējā vidē.

R

D devo4ka 07.06.2009

Tikai viens mans padoms---jāmēgina iefiltrēties favorītu rindās:))))

R Reinis 16.02.2010

Vai visas sūdzības šajā saitā par TietoEnator nav uzrakstījis viens cilvēks?

E e-GITA 03.11.2010

jAPIEKRIT, KA DIEZGAN ŠTRUNTIGSN KANTORIS :-((

T To 12345 15.01.2011

Es domāju, ka to nav rakstījis viens un tas pats cilvēks. Visas sūdzības par Tieto ir taisnība.

B Burr 10.02.2011

Vispār jau dažā labā nodaļa vadītājs ir afigenij kruts... cik dzirdēts, nevis savējos paaugstina amatos, bet gan ņem tik no ārienes un trakākais, ka tikai izbijušus auditorus no KMPG... dīvaini, ka tāda ieciklēšanas un vel visi tikai no BA.. hi hi..
Neceriet, ka tiksiet - ja neesat kādā no šīm iestādēm bijuši.

A Aņekdot 17.08.2011

Varbūt, ka KPMG ir paši gudrākie cilvēki ?!