www.sudzibas.lv TietoEnator SIA Darbinieku filtrēšana

TietoEnator SIA - Darbinieku filtrēšana

Uzņēmums jau labu laiku ir sācis morāli degrādēt, pateicoties dažu tajā valdošo lielo "dāmu” nekontrolējamām ambīcijām un patvaļai, kas robežojas ar personības kultu. Regulāri tiek rīkotas īpašas „tīrīšanas akcijas” ar mērķi atbrīvoties no visiem citādi domajošajiem jeb opozicionāriem, un ja tos neizdodas atlaist uzreiz, tad cilvēku ikdienas darba dzīve ar laiku tiek pārvērsta par īsto elli, līdz normāla strādāšana tiem vairs nav iespējama. Štatu nomaiņas intensitāte ir ļoti augsta, jo dažreiz darbinieki paši izvēlas pamest šo vietu, lai nebūtu jāatbalsta tajā pastāvošā iekārta. Ņemot vērā to, ka uzņēmumā tiek īstenota noklusēta kadru filtrēšana pēc subjektīvās lojalitātes principiem - rezultātā ne jau tie labākie darbinieki paliek savās vietās...

A

Komentāri (2)

K Krotow 29.05.2009

Un kā pašam ar darba disciplīnu? Darba laikā Draugos nesēžam un spēlītes nespēlējam?

Piebildīšu, ka pēdējā pusgadā štatu samazināšana notiek gandrīz visur. IT nozare nav izņēmums. Mums atlaida ~200, pārējiem apgrieza (tiesa, ne daudz) algas. Saka, tas līdz rudenim.. nu redzēsim. Tāpēc tavs gadījums nav nekas īpašs. Ar kašķīgu priekšnieku var būt nepatīkami, taču to var laist pār galvu, ja pats cieni sevi un citus.

T To 12345 03.08.2011

Kā var laist pār galvu, ja nav iespējami sastradāties ar tādu priešnieku?! Jābūt taču komandai, nevis kašķēties!!! Par ko tu runā! Emocionāli nav izturami - tāpēc arī cilvēki aiziet, jo nevar izturēt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes