www.sudzibas.lv Tiesu izpildītājs K.Selecka nekauniga riciba.

Tiesu izpildītājs - K.Selecka nekauniga riciba.

Ir sirds pilna, un patiesiibaa pat nezinu risinaajumu shai lietai.Saakshu ar Tiesu izpildiitaaju K.Selecki un vinja nekauniigo ricibu. 2009.gada 2.decembrii staajas speekaa Tiesas spriedums kas paredz -Izmaksaat Tiesu izdevumus 24 ls .apmeeraa un Juridiskajam paliidziibas fondam 560 ls. Taatad kopeejaa summa sastaada 584.ls. Par cik lieta tiek izskatiita kasacijas kaartiibaa, tajaa nepiedalaas ne advokaats, ne cietushais, ne apsuudzeetais. Pazinjojums liidz apsuudzeetajam, taatad maksaataajam nonaak tikai 14.decembrii 2009. gadaa un arii ne kaa ierakstiits dokuments, pazinjojums, bet vienkaarshi iemests pasta kastiitee kaa taada reklaamas lapele publiski pieejamaa telpaa. Dokuments ir sanjemts un paldies Dievam. Tjaa nav ne vaarda rakstiits par kontiem kur jaamaksaa shii summa, bet apskaidrots, ka Tiesas noleemums staajas speekaa (nosaciiti 3, 6 gadi). Saprotu, ka jaamaksaa shii summa, bet kur... Zvanu uz Tiesu, zvanu advokaatam, bet ir iestaajies pirmssveetku periods viens peec otra man iesaka atlikt sho jautaajumu peec Jaunaa gada. 4.janvaarii 2010.gadaa sanjemu uzaicinaajumu uz probaacijas dienestu divos eksemplaaros, gan kaa ierakstiitu dokumentu, gan vienkaarshu uzaicinaajumu pasta kastiitee. Pat nopriecaajos, saprotu, ka neesmu pamests ar savu nosaciito sodu.Tagad par soda naudaam un paareejiem sev sasaapeejushiem jautaajumiem vareeshu jautaat vinjiem. probaacijas dienests mani noshokee veel vairaak, vinji par taadu Juridiskaas paliidziibas administraaciju vispaar nav dzirdeejushi, iesaka jautaat savam advokaatam, vai mekleet internetaa. Zvanu uz Tiesu velreiz, apskaidroju savu probleemu, tie mani noshokee ar atbildi, ka lai es veershos Kaspara Selecka Tiesu izpildes kantorii, jo lieta nosuutiita vinjam.(Taatad kapeec pirms Jaunaa gada dot man kontus kur samaksaat sodu, ja var viltiigi mani atshuut un dot iespeeju nopelniit vel Tiesu izpildes kantorim). Zvanot uz K.Selecka kantori uzzinu, ka summa jau protams vairs nav 584 ls., bet jau buushot vairaak. Jo redziet vinjsh esot tereejis laiku un suutijis man atgaadinaajumu.Tieshu summu man nepasaka, bet ap 100 ls. buushot klaat. Uz jautaajumu par Juridiskaas paliidziibas administraacijas atrashanaas vietu man paliidz un nosauc pat adresi kur tas atrodas -Briiviibas iela 204. Personiigi griezos pie Juridiskaas paliidziibas administraacijas.Sheit S.Kraukle mani laipni uznjeema, izraadaas.ka sho summu pat var izmaksaat lielaakaa laika posmaa.Rakstu iesniegumu, ar luugumu sho summu maksaat gada laikaa. Ap janvaara vidu sanjemu atbildi no Juridiskaas paliidziibas administraacijas, ka summa jaamaksaa 11.meeneshu laikaa pa 50, 91ls meenesii. Taatad kopeejaa summa ir 560.ls. Zvanu tuliit pat shai organizaacijai un prasu kaa sastaav ar Tiesu izdevumu summu 24.ls un Tiesu izpildiitaajiem. Man laipni atbild, ka ar Tiesu izpildiitaaju vinji esot vienojushies par lietas apstaadinaashanu, bet Tiesu izdevumi uz vinjiem neatiecas-par sho jautaajumu lai griezhoties velreiz Tiesaa. Griezhos Tiesaa, protams sanjemu kontu uz kuru jaapaarskaita shii summa.Vinji vel izbriiniiti kapeec man tie nav iedoti liidz ar Tiesas spriedumu, bet visi paliek apmierinaati. Taalaak viss notiek kaa peec notiim 15.janvaarii 2010 gadaa samaksaaju Tiesu izdevumus 24.ls un katru meenesi paarskaitu Juridiskajai paliidziibas administraacijai 50.91ls. 6.novembrii 2010 gadaa tiek veikts peedeejais maksaajums. Shogad peerkot savai a/m octa apdroshinaashanu es uzzinu, ka tai ir uzlikts liegums No 28.janvaara 2011.gada. Kaspara Selecka Tiesu izpildiitaajs. Taatad ne apskati, ne kaadas citas darbiibas es ar auto izdariit nevaru. G riezhos pie K.Selecka Tiesu izpildiitaaja. Sekretaare Ieva aatri atrod manu lietu un pazinjo, ka par veiktajaam darbiibaam kas veiktas manaa sakaraa 2010.gada saakumaa man jaasamaksaa 132ls vinjiem. Ko iesaakt man kaa shiis valsts pilsonim?Vai tieshaam Tiesu izpildiitaajiem ir tik liela valja kas sadarbiibaa ar valsts iereednjiem parasto cilveeku var izgheebt kad un kaa tik vien veelaas? Kas man var atbildeet?????

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Andris, savākt visus papīrīšus (tiesas lēmumi, bankas izziņas un izdrukas, vienošanās papīri) un uz tiesu prom ar sūdzību pret tiesu izpildītāju!

C cietušais 26.03.2011

Policijā, prokuratūrās, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un tiesu izpildītāju kantoros valda pilnīga vienaldzība par cilvēku problēmām. Ka tik neko nedarīt!
Rezultātā vairojas un atražojas žuļiki, jo viņus ar savu bezdarbību aizsargā augtākminētās iestādes.

V Viii 26.03.2011

Domaaju, ka visas augstaakmineetaas instances ir saistiitas.Arii man par par policijas uzlikto sodu - 10 Ls - tika dariits zinaams tikai, kas sanjeemu no tiesu izpildiitaaja pazinjojumu, ka jaasamaksaa jau 25 Ls kopaa.Pie tam - sho summu man atvilka no algas darba vietaa, bet peec pieciem meeneshiem izraadiijaas, ka arii manam auto ir liegums - par nenomaksaatu sodu!!!Un man pashai vajadzeeja no graamatvedes darba vietaa dabuut izdruku, lai pieraadiitu, ka shis sods ir apmaksaats!!!Man nebija ne laika, ne veeleeshanas kasiities ar taam instanceem, bet Andra gadiijumaa - piekriitu, ka sheit atkal buutu darbinjsh tiesas iestaadei!

6 69 26.03.2011

Piekrutu, vini tadi ir -- kozli .

J Jānis 28.03.2011

Tiesu izpildītāji no pirksta izzīšs summas ko pieprasa, man liekas ka ir noteikts kaut kāds limits viņiem. Jo neviena summa pieprasītā neatbilst īstenībai krāpnieku banda. Tiesneši izaicina savu likteni !!!

C Cciepinja 29.03.2011

Izlasot autora rakstu, vien varam veelreiz paarliecinaaties, par tiesu izpildiitaaju, prokuratuuras un paareejaam augstaak rakstaa mineetajaam iestaadeem, par vinnu vienaldziibu pret zemaak esossajam personaam!Patiesiibaa mani sen vairs nekas no siim iestaadeem un vinnu riiciibas neizbriina.Kaa jau viens komenteetaajs rakstiija, ja vien laiks atllauj, ieteiktu griezties tiesaa pret tiesas izpildiitaaju, tikai ssajaa gadiijumaa noteikti iesaku nobrunnoties ar lielu pacietiibu un tam visam jau savlaiciigi sagatavot visus papiirus, kaa arii bankas izzinnas un tiesas leemumu!

R Rihards 29.03.2011

Njemot veeraa valstii valdosho korupciju, un sisteemu ''roka roku mazgaa'', shis vareetu kljuut par taaduu, kaa ''nebeidzamais staasts'', kur galvenajam varonim tiek piestaadiiti jauni un jauni (mistiski) reekjini. Kaa risinaajumu vareetu ieteikt - piemeeram, doties pie konkreetajaam personaam maajas viziitee un kaa jau tas buutu pieklaajiigi, ne ar tukshaam rokaam, bet izmantot veco labo ciema kukuli, kaadus izmantoja gados 90'' piemeeram - lodaamuri, gludeklji, spiraale un vecaa labaa liimlente, un citi, jau padomju laikaa sevi pieraadiijushi darba riiki. :) Dodoties celjaa, veelams izmest kaadu liikumu pa mezhu un paluukot, maates dabas piedaavaataas veltes piemeeram - visaadu kalibru chiekuru klaasts. Nevajag smaadeet arii uz palodzes augosho kaktusu un priekshnamaa nolikto slotas kaatu. Un beigaas no vinja pieprasiit kompensaaciju par pateereeto laiku, par redzeeto ainu, par moraalo slodzi un psihologjisko traumu, ar kuru buus jaasadziivo atlikushaa muuzha garumaa. Bet vinjam ieteiksim palasiit zaljaas teejas recepti pirms guleet ieshanas. Kaa teikt - KO SEESI TO PLJAUSI jeb LAIKS AKMENJUS MEST, LAIKS VINJUS LASIIT, KATRAM PEEC NOPELNIEM.

A Andris 30.03.2011

Paldies lasiitaajiem par komentiem. Peedeejais koments liek aizdomaaties!

O olga777 19.04.2011

Muļķu zemē-muļķu likumi.

M mazā 28.04.2011

Tāda diemžēl ir mūsu valsts, kas izdod likumus tā lai nabagais būtu nabagāks, un vēlams nomirst no bada, bet tas bagātais lai tik iekasē . Un tik pieņem likumus kas to ļauj darīt...Laupītāju zeme ar laupītaju likumiem...

V Vīra draugs 12.02.2012

Kaspars Seleckis ir /izdzēsts/! Atceros, kā mums bija lieta pret viņu, joprojām tiesājāmies, lieta tāda! Mana māte nopirkusi dzīvokli par savu naudu, tēvam nav ne ziņas par šo dzīvokli. Tēvs savulaik bija gājis draugam par garantu dzīvokļa iegādē. Loģiski draugs nemaksāja un dzīvokli banka atņēma uzliekot šo kungu par tiesu izpildītāju un parāda piedzenēju. Šis kroplis, 2 nedēļas pēc sprieduma izdomā uzlikt mātes dzīvokli uz izsoli, tipa ka tas ir arī tēva dzīvoklis nepārbaudot datus zemes grāmatā. Par šo visu uzzinājām tad kad atnāca pie mums tipa jaunie dzīvokļa iemītnieki, kas šo dzīvokli nopirkuši izsolē un lai metamies ārā 14 dienu laikā. Pie tam nopirkuši dzīvokli mežaparkā par 5000 Ls. Griezāmies pie jurista, uz dzīvokli uzlikām liegumu līdz tiesai un cēlām prasību tiesā par to ka dzīvoklis nekādīgi nepieder tēvam, bet gan mātei 100%, kā arī prasību tiesā pret Kasparu Selecki par morālo kaitējumu, kā arī izskaidrot kā viņš varējis nepārbaudīt datus un pārdot dzīvokli??? Tiesā šis kroplis arī neieradās piezvanot pirms tiesas tiesnesei un pasakot ka it kā esot aizņemts. Tiesu vinnējām. Dzīvokli atzina par 100% mātes īpašumu un ka tēvam pret viņu nav nekāda sakara, atzinumu par to ka dzīvoklis izsolē pārdots nelikumīgi un likt Kasparam Seleckisam atmaksāt 5000 Ls atpakaļ tām personām, kas it kā iegādājās dzīvokli, segt mūsu jurista pakalpojumus pilnā apjomā 750 Ls, kā arī tiesas izdevumus 85 Ls. Tagad gaidām tiesu, lai piedzītu no šī cilvēka morālo kaitējumu, kas mums tika nodarīts gada laikā par 100 000 Ls, loģiski tādu summu mēs nesaņemsim, jo kā zinām LR likumdošanu pieprasi maksimāli, lai saņemtu kaut ko!

Z Zinātāja 03.02.2014

Par Andra situāciju - ja nu kāds nesaprata, kas tur notika...
Man žēl, ka Jums neiedeva konta numuru laicīgi, bet no teiktā es saprotu, ka summu visu tāpat nebūtu varējis samaksāt tiesas nospriestajā termiņā, tādēļ tik un tā nonāktu pie tiesu izpildītāja.
Tālāk notika sekojošais, ka vienojāties pa tiešo ar piedzinēju maksāt pa daļām, taču, saskaņā ar likumdošanu, nav starpības, vai maksājat izpildītājam vai pašai administrācijai pa tiešo - izdevumi izpildītājam tāpat jāmaksā, tādēļ tikpat labi varējāt arī vienoties par to pašu grafiku ar izpildītāju. Kā jau administrācija teica - viņi vienojās ar izpildītāju par apturēšanu, bet ne jau par lietas izbeigšanu. Lieta pēc tiešā parāda nomaksas tika atjaunota par nesamaksātajiem izdevumiem izpildītājam.