Tiesu izpildītājs - Vai tā driķst?

Labdien! Man tāds jautājums....Vai tiesu izpildītājs,kurš pārņēmis manu lietu,esmu parādā palielu naudas summu,ir tiesīgs bloķēt manu bankas kontu,kurā vienīgie ienākumi ir bērnu uzturēšanas līdzekļi,ko izmaksā valsts garantiju fonds,un vai tiesu izpildītājs šos manus vienīgos ienākumus var paturēt sev?Citu ienākumu man nav,esmu bezdarbniece,ar mazu meitiņu...Baidos,ka šos manus vienīgos iztikas līdzekļus 40 Ls,tiesu izpildītājs varētu pārnēmt savā kontā,un bloķēt manu kontu...:(Sakiet lūdzu,kā īsti ir ar tādām lietām...

R ri4y 22.05.2013

1. Bloķēt kontu jā drīkst.
2. Drīkst ieturēt 1/3 daļu no ienākumiem, bet pie tām jāatstāj iztikai 70 Ls uz personu, tas ir ja esat divatā Jums jāatstāj 140 Ls.
3. Ja visu naudu pārnes uz savu kontu Jums ir jāraksta tiesu izpildītāju padomei.
Lai izprastu visu Jūsu situāciju un dotu padomu, sazinieties ar mani te uzrakstiet e-pastu, paskaidrošu visu sīkāk.

A astrocelotaja 22.05.2013

Nokārtojiet maksātnespēju.

Likumsargs 22.05.2013

Ja tā nauda ir bērnu uzturlīdzekļi, tad tiesu izpildītājam nav tiesības šo naudu ņemt!

D doublea 23.05.2013

No savas pieredzes varu pastaastiit to kad ja summa kas atrodas bloketaja bankas kontaa nepaarsniedz 200 lvl, piemeram Jums bloketaja bank as konta atrodas 200lvl tiesu izpilditajs so summu nekadigi nav tiesigs jums atsavinat, koliidz jusu bankas konta bilance paarsniedz 200lvl robezzu, tiesu izpilditajam ir dota zala gaisma lai riikotos. Sis iz manas dziives.