www.sudzibas.lv Tickets.lv Slikts serviss

Tickets.lv - Slikts serviss

Neieteiktu pirkt avio biļetes caur tickets.lv. Soli pa solim tika veikts online darījums atbilstoši instruktāžai, kā rezultātā mājas lapas profilā parādījās, ka darījums ir "pending". Nākamajā dienā parādījās "canceled". Sazvanīts, šis kantoris sliktā angļu valodā skaidroja, ka neesot ievadīts kaut kāds kods bankas aplikācijā (laikam bija domāts smart id.) rezultātā nācās rezrvēt jaunas biļetes, kas nu jau bija kļuvušas dārgākas.

I

Vairāk sūdzības par Tickets.lv

I ingarusmane12345 05.03.2020

Pilnigi piekritu, mēs diemžēl pazaudējām visu samaksāto naudu jo viņu noteikumos ir zemūdens akmeņi. Piemēram, lai atceltu bileti it jāmaksā eur 90, lai atgrieztu eur 101. Pie tam Tev vispirms ir viņiem jasamaksā par “sevisa apkalpošanu” šie 90 un tad viņi mēģinās ko risināt. Krāpnieku kantoris, kuri nerunā valsts valoda.

A Andrejs! 03.07.2020

Согласен! Tickets.lv - контора мошенников. При этом очень ленивая и не компетентная. И жадная. жалко людей, которые в ней работают - обрастают негативом