www.sudzibas.lv Tickets.lv Krāpšana un slikts serviss

Tickets.lv - Krāpšana un slikts serviss

Iegādājos biļetes caur tickets.lv. Samaksāju par online reģistrēšanos uz reisiem. No Rīgas lidojot viss bija labi, atpakaļ lidojumam, tickets.lv atsūtīja informāciju: saskaņā ar aviokompānijas noteikumiem online reģistrācija uz šo reisu nav iespējama. Mēs ieradāmies laicīgi lidostā, kur mums bija jāsamaksā par reģistrēšanos uz reisu milzīga naudas summa, jo paši to izdarīt nevaram, nav pieejams epasts ar kādu viņi iegādājas biļetes.

Meitene lidostā teica, ka online reģistrācija bija pieejama, vienkārši tickets.lv kaut ko nokavēja, aizmirsa, ļaunprātīgi neizdarīja... Līdz ar to, lai tiktu mājās samaksājām milzīgu summu par reģistrēšanos uz reisu klātienē. Tā kā no šī maksājuma varējām izvairīties, piereģistrējoties reisam onlainā, vēlos piedzīt izdevumus no tickets.lv, nosūtīju visus čekus, situacijas aprakstu, bet viņi neatbild...
Atgrieza 6 eur par šo pakalpojumu, ko biju viņiem apmaksāJusi, bet reģistrēšanās uz reisu lidostā man izmaksāja ap 280 eur.