Tētis Kafejnīca - Slikts serviss

Neatceros kad pēdējo reizi būtu bijusi tik vīlusies par apkalpošanu kādā ēdināšanas uzņēmumā. Šodien iegriezos Tētī ap pulksten 12iem. Tobrīd biju vienīgā apmeklētāja. Vīrietim oficiantam pasūtīju salātus un kafiju. Kafiju lai nes tūlīt, uz salātiem būšot jāpagaida 15 min.Gaidot izlēmu aiziet uz tualeti. Ejot garām bāra letei dzirdēju iepriekšminēto ociciantu sarunājoties ar preču piegādātāju leksikā bagātīgi izmantojot krievu lamu vārdus, mana klātesamība viņu nemulsināja ne mazākā mērā. Atgriežoties pie sava galdiņa atkal ieraugu to pašu oficiantu, kurš jautā man ko es pasūtīšot?! Es saku, ka tikko jau pasūtīju... uz ko viņš atvainojas, ka domājis, ka esmu atkal jauna persona...nopietni? Tukšā zālē viņš neatcerējās, ka pirms burtiski piecām minūtēm jau pieņēmis manu pasūtījumu?! Nosēdējusi vēl desmit minūtes un kafiju tā arī nesagaidījusi, saņemu zvanu, ka man steidzami jāierodas mājās. Ņemu somu, mēteli, eju pie bāra letes, atvainojos, ka mani plāni mainījušies, ka salātus nepaspēšu paēst, bet savu pasūtīto kafiju tomēr labprāt izdzertu. Man uz letes tika nolikta tasīte bez apakštasītes. Teicu, ka lai arī steidzos, bet tas nu arī nekam neder. Kad man pasniedza apakštasīti, tā izrādījās netīra...kad pagrūdu to atapakaļ, man paskaidroja, ka uz tās visdrīzāk sakritusi maltā kafija, ka tas jau nav nekāds netīrums. Ļoti gribējās kafiju, cēlu pie lūpām tasi...tā bija nevis nepietiekoši karsta, bet remdena! Un pavisam noteikti ne melna! Nupat biju šokā...bet oficints teica- nevar būt, es tikko taisīju, melnu un karstu! Par šādu bezkaunības priekšnesumu Tētī jāšķiras no 2, 30 EUR. Nevaru apgalvot, ka resorāna darbinieks bija salietojies kādus apziņu izmainošus preparātus, bet iespaidu atstāja stipri neadekvātu.

Ma

Vairāk sūdzības par Tētis Kafejnīca

Dainis 13.01.2018

Žēl cilvēku, kuriem šādi sīkumi spēj sabojāt ikdienu, interesanti, kas notiek, kad rodas īstas problēmas..

Varbūt kafijas aparāta defekts, bet nu varēja jau uztaisīt citu par 2,30Eur

Likumsargs 13.01.2018

Ko brīnīties? Tagad jau jaunatne krievu lamuvārdus izmanto vārdu sasaistei! Pats interesantākais, ka lielākā daļa pat nezin šo lamuvārdu nozīmi!