AtrisinātaTētis Kafejnīca - Saimnieki

Oficiantes ir adekvātas un ļoti laipnas, cena nav adekvāta ēdiena kvalitātei un saimnieki. Darba stundas parasti ir ap 11, uz kājām, kājas sāp, mugura sāp, jānēsā smaga paplāte ar dzērieniem un ēdieniem. Strādāju tētuka pats kādu laiku atpakaļ, ja strādā virsstundas, saimnieki ir skopi kā lopi neko nemaksā, saimnieks ir pastāvīgi palī, ļoti rupjš večuks pensijas gados. Saimniece arī indīgā čūska. Tāpēc strādnieku štats tēti tik strauji mainās, saimnieku attieksme ir vienkārši pretīga. Kafejnīca - ir īsta antisanitarija, saimnieku suns smird un skraida pa kafejnīcu un čurā, neiesaku est dārzeņus, viņi tos vispār nemazgā, pa kuram skraida žurkas un tt. Tētis - galīgi garam, negatīva pieredze. Viennozīmīgi, tur nevajag list iekša strādāt, viņi ir īsti ļaunprātīgi nodokļu nemaksātāji, tu tur būsi nevis cilvēks bet gan vergs, ja nestrādāsi tik ilgi cik viņi gribēs, uzreiz atlaidīs. Ja jūs gribat strādāt bez brīvdienām, pazaudēt savu veselību, laipni lūdzam uz tēti. Novēlu tētukam ātraku izputināšanu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.09.2017

Uzņēmuma "Tētis Kafejnīca" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

H

N [email protected] 01.07.2017
Ужасное обслуживание

Что твориться в кафе ТЕТИС!? Ужастное обслужевание,ужастная не вкусная еда.Ужас,несобираюсь приходить больше!

č čabulitīs48 30.07.2017
saimnieks vienkārši nekaunīgs tips

Tētuka saimnieks vienkārši nekaunīgs tips, alkoholiķis,slims cilvēks,viņš nav normāls. ... Nemaksā normālu algu,nemaksā nodokļus un neapmaksā atvalinajumus. Cilvēki, neiesaku jums tur strādāt.

H HEYžans 01.08.2017

Saimniecīt - kādi ir jūsu izcenojumi?

T Trustik68 02.12.2017

Jā, tieši tā, piekrītu rakstītam,saimnieki neko nemaksā,strādāju pie viņiem virtuvē,saimniece Arita man par 7 dienām samaksāja 180 eiro - 210 vieta,vienkārši krāpšana.Lai jau aizrijās resna mačka,visi tāpat zina kas tāda ir Arita bijusi ...,ar savu apslēpto talantu.Neiesaku nevienam tur iet strādāt.Attieksme vispār šausmīga.

K Kika86 03.12.2018

Negodprātīgie saimnieki, ļoti skaisti prot runāt, bet noteikti neuzķeraties, sasolīs zelta kalnus un tad izmetīs.Vēlos brīdināt tos, kas plāno tur strādāt,oficialās algas netiek maksātas,algas tiek maksātas aploksnēs,viņi man nesamaksāja par 4 - am dienām,ka nav kauns,aprunā visus.Viss tas sliktais atgriezīsies atpakaļ kā bumerangs Zaueru ģimeniteeee.