Tērauda Durvju Fabrika - slikts serviss

Vēlējos pasūtīt metāla durvis dzīvoklim. Tērauda durvju fabrikas mājas lapā uzrunāja īss un kodolīgs metāla durvju kvalitātes apraksts, pasūtījuma noteikumi, pakalpojuma sniegšana ārpus darba laika un brīvdienās, kā arī pasūtījuma izpildes termiņi 3-9 dienu laikā. Uzreiz veicu durvju pasūtījumu internetā. Nākamajā dienā, nesagaidot atbildi, sazinājos ar uzņēmuma operatoru pati, vēl reiz apstiprināju savu vēlmi un vienojāmies, ka pēc meistara vizītes tiks noslēgts līgums. Dažas stundas pirms sarunāta laika meistars savu vizīti atcēla, nākamajā atrunātajā laikā neierodas, piezvanot vēlāk ar tekstu: “es tagad taisos izbraukt”. Piezvanīju operatoram ar jautājumu par viņu priekšlikumiem šīs situācijas risināšanā. Gaidīju apmēram šādu frāzi: ”atvainojamies par sagādātajām neērtībām… kad Jums būtu ērtāk ….”, bet izdzirdēju plašu stāstu par to cik viņi ir noslogoti, kā varonīgi strādā viņu darbinieki, ka pasūtījuma izpildes termiņi var būt dažādi un ka viņiem jāapspriežas. Nākamajā telefonsarunā man tika paziņots viņu lēmums atteikties no mana pasūtījuma, izskanēja piedāvājums griezties pie konkurentiem, kam “šobrīd nav īpaši ko darīt” un vairākas reizes operatore atļāvās apgalvojumu “Jums viss būs labi”. It kā taisījos pasūtīt durvis, nevis konsultēties par rīcības iespējām vai nākotnes prognozēm ;).
Interesanti: šāda atklāti necienīga attieksme pret klientu, uzņēmuma reputācijas bojāšana un konkurentu izcelšana ir uzņēmuma vadības politika vai tikai dažādu uzņēmuma pārstāvju, vai panākumu rezultāts?

P.S. tikko konstatēju ka Tērauda durvju fabrikas un Alefs S kontakttālruņi ir identiski.

A ALEFSS 01.08.2017

Laimonita no Rīgas. 05.2017.

Durvju iegādi un sadarbību ar Jūsu uzņēmumu novērtēju kā veiksmīgu.Paldies arī meistariem kas rūpīgi izdarīja savu darbu,aiz sevis atstājot tīrību un kārtību.Durvīm ir laba skaņas un siltuma izolācija .Paldies!

M Maingan 27.09.2017

Labdien ! Mes ari te pasutējam vajadzēja tos pārdevējus pasūtīt.Mums pat neatbild uz zvaniem

R Ruudis 29.09.2017

Reshili zakazatj dveri v Firme Terauda durvju fabrika
Ostavili zajavku na sajte. V techenii sutok nikto ne perezvonil. poka ne perezvonili sami. Vijasnilosj, chto etoj bil teh. sboj na sajte. Nemnogo razocharovalisj.
No daljshe vse proshlo ochenj horosho. Dverju polnostju dovoljni, poluchil ne to chto ozidali, a daze luchshe. Pravda na dva dnja opozdali so srokami, no k etomu pretenzij net, tak kak eto bilo ogovoren zaranee. V dogovore bilo ukazana orientirovochnaja data montaza i zaderzka na dva dnja nas ne siljno smutila.
Osobenno hochetsja otmetitj rabotu operatora i zamershika. Otrabotali na 100%. Srazu chustvuetsja, chto rabotniki na svoem meste i ljubjat svoju rabotu. K nim pretenzij nikakih, naoborot, poboljshe bi takih rofessionalov svoego dela.

M Maingan 29.09.2017

Посмотрите на верх двери,у нас по углам мягко говоря дыры.Установщики поцарапали дверь и раму.

M Maingan 29.09.2017

Фото выложены на этом сайте.

M Maingan 29.09.2017

Очень подозрительно что вам так хорошо поставили.С нами даже не приехали исправлять косяки,хотя обещали.

D Daria55 07.12.2018

Ir bijusi pieredze gan ar metāla lētajām durvīm, gan ar koka durvīm. Nopirkām lētās metāla durvis, kur beigās izrādījās, ka nav nekāds siltinājums un ātri vien šīs durvis deformējās, nepegāja ne gads, kad durvis jau bija jāmaina, jo visur šķirbas un aukstums pa visām vietām nāk iekšā. Pēc tam iegādājāmies labas koka durvis, bijām sajūsmā, ne aukstums nekā. Domājām, ka deformēsies bet nekā. Ar laiku piebūvējām verandu un ielikām metāla durvis, šoreiz jau pievēršot lielāku uzmanību gan cenai, gan kvalitātei. Izvēlējāmies metāla durvis no m-lux.lv

J Jānis Lazdiņš 20.12.2018

Jā, par https://www.m-lux.lv/ arī no manas puses nekādu sūdzību.

R Raivis 01.04.2019

Es iegādājos siltinātas metāla durvis dzīvoklim, no firmas Sosdienests.