www.sudzibas.lv TeleTRADE cilvēku čakarētāji

TeleTRADE - cilvēku čakarētāji

Labdien!
Lieta tāda, ka auto izstādē, kas norisinājās ķipsalā piedalījos loterijā. Pēc kāda laika zvana un lūdz vai nevaru ierasties. Nodomāju kāpēc gan nē. Diemžēl norunātajā tikšanās reizē ierasties nevarēju..
Pēc kāda laika zvana atkal, sakot, ka esmu vinnējusi mierinājuma balvu 500eiro vērtībā.. Norunājām tikšanos reizi. Dienu pirms norunātās tikšanās reizes, man vairākkārt zvana, līdz pacēlu, lai atgādinātu par rītdienas tikšanos.
Es ierodos norunātajā dienā, laikā un vietā.. kur ne mani kāds gaidīja, ne reaģēja uz durvju zvana, ne cēla telefonu..
Mīļie cilvēki, lūdzu NEUZĶERIETIES uz šitiem CILVĒKU ČAKARĒTĀJIEM!!!

Labdien!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Acīmredzot no mūsu menedžera puses nav bijis pietiekams skaidrojums, kā līdz mums nokļūt. Atrodamies Elizabetes ielā 51, 4.stāvs, durvis, iznākot no lifta, pa kreisi. Uz durvīm norāde ar kompānijas nosaukumu. Mūsu darba laiks - katru darba dienu no pl. 9.00 līdz 21.00. Šajā laikā durvis vienmēr ir vaļā. Zvana poga, diemžēl, nedarbojas, jo nav tādas nepieciešamības.

Katrā ziņā vēlos Jūs uzaicināt pie mums vēlreiz, jebkurā Jums izdevīgā laikā, lai atrisinātu radušos situāciju.
Akcijas piedāvājums izstādes AUTO 2014 dalībniekiem ir spēkā.

Lūdzu sazinieties ar mums pa zemāk norādīto tālruņa numuru.

Ar cieņu,
Marta Dreimane