Telecenter TV (ex Mediasmart TV) - Krāpšana

Manā adresē piedāvāto televīzijas pakalpojumu nav iespējams lietot - problēma tika risināta kopš vasaras beigām, bet beigu secinājums bija, ka pie man pieejamā interneta pieslēguma (LMT Internets mājai 2) pakalpojumu nav iespējams nodrošināt.
Uzsākot sadarbību ar Telecenter TV - viņi saucās MediaSmart TV - esmu iemaksājusi 69 EUR depozītu par modemu, kā arī informēta, ka atteikšanas gadījumā varu atgriezt modemu un saņemt atpakaļ depozītu.
23.novembrī ar mani bija sazinājies uzņēmuma pārstāvis Andrejs - esmu viņu informējusi, ka no 01.01.2017 atsakos no pakalpojuma un ka vēlos atgriezt modemu un saņemt atpakaļ depozītu - uz ko Andrejs atbildēja, ka depozīta atgriešana iespējama tikai, ja nav pagājis gads kopš pieslēgšanas, kas jau ir pretrunā ar sākotnējo vienošanos.
Par cik manā gadījumā gads nav pagājis - esmu uzrakstījusi atteikumu uz uzņēmuma e-pastu, kā arī pieteicos depozīta saņemšanai. Saņēmu rakstisku atbildi, ka depozīta atgriešana nav iespējama. Pielikumā sarakste ar uzņēmuma pārstāvjiem - gribu brīdināt neuzķērties u šo piedāvājumu, jo nav garantijas, ka pēc pusgada atkal netiks izveidots jaunais uzņēmums un esošais nepazudīs ar iekasētajiem depozītiem.

J Jolanta Armanoviča 18.12.2017

Jus gan drosmīga, es vaitak neņemšu nevienu kreiso tv pietika ar telecentr tv rslabak sanalsasu 20eiro Lattelecom virszemes, ja us atkal stulbās līgumsaistības, bet ziny ka pēkšņi nekas nepazudīs ne bankrotēs. Šobrīd Lattelecom ir akcija pirma depozit iemaksa ir 20eiro dod dekoderi, antenu, karti, un mēnesi maksa 6eiro. Ja tv nebus intaraktivais un sakumabus kaut kada pamat paka, bet to jau visu caur datoruvates papildinat cik gribesu kanālus. Citu tv vairak neņemšu

O olegs_p 18.12.2017

TVCENTER (MediasmartTV) - krāpnieki, es domāju no Russian hjackers group.

J Jolanta Armanoviča 20.12.2017

Šodien atnaca no viņiem tekst ka atvainojas par sagadatam neertibam, lai auzsutot viniem tel numuru vardu uzvārdu un rekina numuru tad viņi atjaunos televīziju, ja gribat redzet tekstu ludzu uzrakstatan fb pm Jolanta Armanoviča atsutisu jums tekstu

L Lena Isate 20.12.2017

A PIN kod ot kartochki im ne nado? Sita takim obsluzhivanijem! Puskai podavjatsja pereplachennimi im 30 eur

J Jolanta Armanoviča 21.12.2017

Visoar jau vini nrorada nekadus kodus, vini prasa vardu uzvatdu, e pasta adresi un rekina nymuru a vel jusu tel nym lai zin kam atjaunot televizijas signalu

L Lancier 21.12.2017

Добрый вечер,Иоланта!А на какую почту послать информацию.Моя почта - [slēpt]@inbox.lv

I Indra G. 20.12.2017

Tā kā neesmu FB lietotāja, tad nevaru ar Jums sazināties šādā veidā, bet man interesē, kādā veidā viņi ar Jums sazinājās - telefoniski, caur epastu vai kaut kādā citā veidā. Varbūt varat padalīties ar viņu kontaktinformāciju kā iziet ar viņiem uz sarunām, jo e pasta adrese, cik noprotu vairs neeksistē , tāpēc ka manis šovakar sūtītā e-pasta vēstule atnāca atpakaļ.

J Jolanta Armanoviča 21.12.2017

Jums ir jaieiet vinu majad lapa, kas ir fb tur ir info kas ir jaaizsuta viniem, tad vini ar jums sazināsies

I Indra G. 21.12.2017

Paldies par info!

E Eva Šauriņa 21.12.2017

Jau vairāk kā nedēļu tiešām neko nerāda... Jāsāk jau meklēt cita televīzijā laikam...:(

M maareens 22.12.2017

Ja jau ieīce ir tad jau pielietojumu var atrast.
Netā info zem IPTV MAG250

O OsKars Oskars 22.12.2017

vari kautko sikak pastastiit ?
kā pieslēgt?

M maareens 28.12.2017