Telecenter TV (ex Mediasmart TV) - Krāpšana

Manā adresē piedāvāto televīzijas pakalpojumu nav iespējams lietot - problēma tika risināta kopš vasaras beigām, bet beigu secinājums bija, ka pie man pieejamā interneta pieslēguma (LMT Internets mājai 2) pakalpojumu nav iespējams nodrošināt.
Uzsākot sadarbību ar Telecenter TV - viņi saucās MediaSmart TV - esmu iemaksājusi 69 EUR depozītu par modemu, kā arī informēta, ka atteikšanas gadījumā varu atgriezt modemu un saņemt atpakaļ depozītu.
23.novembrī ar mani bija sazinājies uzņēmuma pārstāvis Andrejs - esmu viņu informējusi, ka no 01.01.2017 atsakos no pakalpojuma un ka vēlos atgriezt modemu un saņemt atpakaļ depozītu - uz ko Andrejs atbildēja, ka depozīta atgriešana iespējama tikai, ja nav pagājis gads kopš pieslēgšanas, kas jau ir pretrunā ar sākotnējo vienošanos.
Par cik manā gadījumā gads nav pagājis - esmu uzrakstījusi atteikumu uz uzņēmuma e-pastu, kā arī pieteicos depozīta saņemšanai. Saņēmu rakstisku atbildi, ka depozīta atgriešana nav iespējama. Pielikumā sarakste ar uzņēmuma pārstāvjiem - gribu brīdināt neuzķērties u šo piedāvājumu, jo nav garantijas, ka pēc pusgada atkal netiks izveidots jaunais uzņēmums un esošais nepazudīs ar iekasētajiem depozītiem.

P Pixies000 15.12.2016

Sveiki! Esmu kliente jau gadu un viss iet ļoti labi. šajā sakarā gribu teikt, ka mani pašā sākuma informēja, ka dekoders maksā 59 eur + 10 par piegādi, un ka ierīce tiek nopirkta un paliek manā īpašumā - tādēļ nesprotu par ko te vispār iet runa? Te arī nav līguma un līdzarto nekāda līgumsoda par atteikšanos vai nesamaksāšanu laikā. vēl var papētīt cik šāds dekoders maksā Latvijas tirgu - MAG 250 - pēc idejas jūs esat ieguvēja, pēc kurpirkt.lv datiem.

M Moris 06.04.2017

Ja, neticat, ka tas ir depozīts, varu aizsūtīt līgumu, varu arī pārdot dekoderi bez ieguvuma, tas ir par 54,00 €... .

I IDLAT 11.01.2017

man ari strada jau gandriz gadu, lietojot LMT majas interneta karbu. Kvalitate apmierina, vienigi pa retam serveri neiet, jo ta visa TV kanalu zagsana nak no krievijas serveriem.

Ir atbalsta telefons krievu valoda. Principa pienemams pakalpojums, ja labaks nav iespejams.

A ko - par 10,EUR atbilstosu kvalitati sanemu.

O Osvalds29 09.03.2017

Lietoju Telecenter tv televīziju sākot no 2017.01.09. šo televīziju sākumā rekomendēja draugs jo teica ,ka ap 230 kanāliem maksājot 12 euro mēnesī viss ļoti apmierina, nu lūk nolēmu pārbaudīt vai tā ir un ar mani sazinājās viens no menedžeriem vārdā Dzintars viņš izstāstija ,ka iemaksājot 29 euro naudas summu es saņemšu dekoderi uz nedēļas testu un ja nedēļās laikā tā televīzija neapmierinās mani tad naudu es saņēmšu atpakaļ uz bankas kontu, es nosākuma pārbaudīju vai tā ir un tā arī bija 29 euro saņēmu atpakaļ.Pēc tam sazinājos vēlreiz un teicu ka tomēr ņemšu un atmaksāju 6 mēnešus uz priekšu un +4 mēnešus klāt saņēmu dāvanā. Un tagad baudu visus Viasat ražotos kanālus un lattelekom tematiskās pakas kopā.

M Moris 06.04.2017

Lattelekom pakas tur nav, un Viasat arī tikai viens kanāls... .

B Bonja 15.12.2017

Vai jums ir kadi kontaktalruni ar viniem? Nerada TV gribeju uzvanit pajautat kas pa vainu bet nevaru atrast vinju numuru

Anonims 09.03.2017

Плохое телевидение. Нету ни одного гей канала...нечего смотреть, одни бабы кругом...Звезда в шоке...

A Adans 29.03.2017

Коментарий двойного Билла.

M Moris 06.04.2017

Tā pati problēma ar dekodera nodošanu. Man ir līgums, kur ir melns uz balta rakstīts, ka tas ir depozīts.

K keimi87 14.04.2017

Pilnīgi tāda pati situācija kā autorei. Nākotne šai "firmai" noteikti būs problēmas ar KNABu. Šīs krāpšanas konstatēšana jau aizgājusi augstāk... Lai viņiem veicas.

S S...... 15.12.2017

Arī esmu ļoti vīlusies šiem pakalpojumiem... jo kad paņēmām izmēğinājumu,viss gāja perfekti, varejam skatities atkartojumus bez problemam... pec tam peksni nekas negaja, atkartojumus ari nevareju skatities... un tad zvaniju sudzeties... jo negaja pilniba nekas, tad paceela krievu tautības sieviete, protams Latviešu valodā nespēja sarunaties ar mani, tad nu tikam gala krievu valodaa... tagad pirms laika atkal sāka bremzēt, nekas negāja,visulaiku rāda connection problem... internets iet viss super, bet televizija stradat negrib... pec dazam dienam aizgaja... bet tagat atkal ir tas pats... un šofien pat ekrānu nerāda... melns ekrāns,viss strada... televizija neiet... esmu ļoooooti vīlusies...

J Jolanta Armanoviča 15.12.2017

sveiki vai šodien rada tv

G Gundars Višņauskis 15.12.2017

Arī man tā pati problēma. Man ir divi dekoderi.It kā gāja daudz maz normāli,bet aizvakar tv pēkšņi beidzās.Internets labs,bet nepienāk no viņiem signāls.Tas info telefons 67660410-vairs nav sazvanāms.Arī uz e-pastu neatbild.Liekas,ka viņi pēkšņi beiguši savu darbību.Man aizdomas ,ka tas ir "uzmetiens".

A Ainars Prieditis 15.12.2017

izskatas ka neesmu vienigais kam šada problema

L Libis 15.12.2017

Izskatās ,ka Telecenter TV ir beidzis savu darbību Latvijā.

L Libis 15.12.2017

Vakar vēl gāja viņu mājas lapa ,bet šodien vairs tā arī nestrādā. :(

K Kaspars 15.12.2017

Arī man vairs nedarbojas nekas. Un sazvanīt arī nevienu nav iespējams, uz epastu arī neatbild.

I Indulis Šapelis 15.12.2017

Samaksåju pėdėjo rėkinu 12evro un peec 2 dienam pazuda.
PALIIDZIET SAMEKLEET VINUS.

I Indra G. 16.12.2017

Telecentr TV / Media Smart TV - tā pati problēma, nerāda jau trešo dienu. Samaksāts gadu uz priekšu. Pēdējā laikā ik palaikam parādījās problēmas - pazuda uz dienu, bet nākamajā dienā viss pats no sevis atrisinājās. Domāju , ka šoreiz būs tāpat, bet tā kā nekas nenotika, mēģināju zvanīt uz rēķinā norādīto tālruni - izskatās , ka tālrunis atslēgts vai arī nedarbojas. Atradu vēl vienu telefona nr. - tur vismaz optimistiska mūzika spēlē ausī... bet man jau vajag padomu ko darīt. - būs vai nebūs vai jāsāk domāt par cita operatora pakalpojumiem, naudu jau tāpat atpakaļ no kantora , kurš pazudis dabūt būs nereāli. TV kanāli ir ok, bet piedāvātais serviss un komunikācija - zem katras kritikas- līdz ko problēmas tā iestājas "strausa sindroms" - galva smiltīs Ja ir kādas problēmas , taču var atsūtīt info, ka ir tāda situācija un mēģinām risināt- gaidiet būs, visi taču normāli domājoši to sapratīs. Tagad saproti nu - vai tas Ziemassvētku pārsteigums "Visi gali ūdenī" vai ir cerība , ka tomēr kaut kad kaut kas parādīsies... Ja kādam parādās kāda info- dodiet ziņu, jo pagaidām ir vienīgā vietne , kur atrodu informāciju par šo kompāniju.

N nilsonsss 16.12.2017

Labdien! Ja atrisināsies ši problema, painformējiet ,ludzu. Un kā atrisinajas vai nē. Mums arī trešo dienu klusums TV Telecenter, un rokā nevar dabūt !

J Jolanta Armanoviča 16.12.2017

Neatrisinās jo sis kantoris ir cus vina vairak nav es jau pārēju uz citu opetatoru un so norakstu, iesaku tapat darīt

N nilsonsss 16.12.2017

TV Telecenter - neiet jau trešo dienu ! Ko darīt , kā būt?

J JOMAJO 16.12.2017

Ne vakar, ne šodien nav iespējams saņemt pakalpojumu. Ekrānā redzams vien attēls, "Page loading error. Please check the connection and the page URL".
Pirms apmēram kādas nedēļas gribēju pārtraukt attiecības ar to uzņēmumu sliktās pakalpojuma kvalitātes dēļ. Viņu darbinieks man zvanīja un solīja, ka kvalitāte turpmāk tiks nodrošināta. Pierunāja mani turpināt sadarbību un piedāvāja kaut ko līdzīgu izlīguma atlaidei. Samaksu veicu, bet pakalpojuma nav. Kāds zin, kas ir noticis?!

S Sanuss 16.12.2017

Man ar tv klusē
Var būt to kasti var pārinstalēt

Vini ir bankrotējusi

J Jolanta Armanoviča 16.12.2017

Un ari kluses jo vinu vairak

nav

S Sanuss 17.12.2017

Un kādu operatoru labāk ņemt

D Dezurants 17.12.2017

Kaut kur izlasījāt to, dzirdējāt vai emocionāls paziņojums? :)
Izskatās jau, ka tā arī būs, bet būtu super, ja varētu kaut kur to 100% uzzināt, lai ir skaidrs, ka jāmeklē cits TV operators.

A A.Ma 17.12.2017

Man tādas pašas problēmas! Nekur nevaru atrast kontakttālruni!Varbūt kāds zin?

L la82 17.12.2017

Arī man ir tā, ka jau 4 dienas nedarbojas. Tāda pati bilde kā iepriekš parādīta. uz izsniegtā dekodera ir 3 telefona numuri, Latvijas, Lielbritānijas un Vācijas, bet nevienu no tiem nav iespējams sazvanīt. Līdz šim +/- bija pieņemami, ja arī kādreiz kkas šiem atņirdzās, tad dažu stundu laikā visu novērsa un viss bija OK. Nekad pat nebiju zvanijis un sūdzējies, tā īsti, nebija vajadzības, bet tik ilgi kā šoreiz, nekad nebija aizķeršanās. Tas jau bija gaidāms, agrāk vai vēlāk ka tā notiks, jo kantoris tomēr ne pārāk legāls, kā nekā - maksāt katreiz vajadzēja uz citu valsti. Tā vien rādās, ka šoreiz šo firmu būs piežmieguši. Pagaidīšu vēl dažas dienas un tad manīs kas un kā. Ja pakalpojums neatjaunosies, un šos vēl aizvien nevarēs sazvanīt, tad nekas cits vairs neatliks, kā meklēt citu TV operatoru kam turpmāk atdot savu naudu.

L Lena Isate 17.12.2017

Попробуйте www.sunduktv.ru. В тюнере нужно перепрописать портал. На сайте есть подробная инструкция. Качество намного лучше. Цена таже.

D Dezurants 17.12.2017

Sunduktv varētu būt interesants, bet tur nav LV kanālu, attiecīgi der tikai tiem, kas neskatās vispār tos.

D Dainis 17.12.2017

UZ REKINA, BET TAS ARĪ LAIKAM TUTUUUUU

L Lena Isate 17.12.2017

Tad lietojiet Lattelecom vai Viasat

Z ZB2017 17.12.2017

Tici man, atradīsies tas viens cinītis, kurš apgāzīs Jūsu vezumu ;)

D Dezurants 17.12.2017

Nu TELECENTER tv bija labs apvienojums ar LV kanāliem un sporta paku, pārējais viss bija kvantitāte, neviens lv TV operators neko tādu nevar nodrošināt, jo tas nav legāli :)

Z ZB2017 17.12.2017

Viss šitais izskatās pēc afēras. Televīzijan jau nerāda trešo dienu. Ņemot vērā to, cik bieži tika mainīti bankas rekvizīti, ir skaidrs, ka šie cilvēki ir krāpnieki. Ja šodien tv nebūs ieslēgts, iesaku visiem griesties policijā ar iesniegumiem par krāpšanu. Kad būs pietiekami daudz cilvēku ar iesniegumiem, ne Polija vai Krievija nepalīdzēs un bodīti aizklapēs. Tad varbūt gudriunieki sapratīs, kā čakarēt cilvēkiem smadzenes ar savu slikto pakalpojumu.

D Dezurants 17.12.2017

Es nezinu kā citiem, bet man nav īsti par ko sūdzēt, jo man nav parakstīta līguma, ar konkrētiem nosacījumiem. Kad pieslēdzos, tad tik pateica, kamēr maksās tikmēr radīs :)), kas jau norādīja, ka var nebūt ilglaicīgs pasākums, bet nu īstenībā jau 2 vai pat 3gadus sanāk, ka skatījos, protams ar nervu šūnu iznīcināšanu dēļ biežām problēmām, bet cietu dēļ kanālu piedāvājuma

A A.Ma 17.12.2017

Pēc ieteikuma pamēģināju sunduk.tv izmēģinājuma versiju uz trim dienām.Viss strādā labākajā kārtībā!

D Dezurants 17.12.2017

Sunduka nav LV kanālu ka saprotu, vismaz sarakstā nav.

O olegs_p 18.12.2017

Jus esiet pagaidām vienīgs, kas piedāvāja pareizo risinājumu.
Esmu arī šos krāpnieku upuris. Bet man saglabājas rēķins ar saņēmēja adresi Polijā.
Iešu gan uz policiju.

Pagaidām nav.

J JOMAJO 17.12.2017

Lattelecom negrib vilt mums interaktīvo, jo ciematā tikai kādas 90 mājas. Un tālu no Rīgas - 12km :) Piņķiem blakus

J JOMAJO 17.12.2017

sorry - biju domājis "vilkt"

L la82 18.12.2017

Nolēmu arī es to "sunduk tv" pamēģināt. Tikai pieteicos testam un jau pie pirmās ieiešanas saņemu šādu ziņu.

A A.Ma 18.12.2017

Brīnos,man iet!

G Gita Gavrisha 23.12.2017

Man arī neiet ,itkā atsūtīja ko darīt lai ietu ,bet neiet. Kad rakstiju man atbildēja rupjā veidā ka tikusi pieļauta kļūda un lv nebus sunduk tv. Jauki uz svetkiem bez tv but. Meklēšu citu kompāniju