www.sudzibas.lv Tele2 zelta zivtina

Tele2 - zelta zivtina

Negribu sudzeties, bet gan pastastit, kaa man bija , kad lietoju ZZ. Pirmkart, naudu si karte rij nerali! Visdargaka karte uz doto mirkli. Par tikla parklajumu es jau nerunasu, lai gan reklama saka ko citu, bet nu, ja man Jelgavas centraa partrukst saruna del taa, ka pazud zona, tas nav normali.
Vel ir bijis, ka es zvanu pa info talruni, bet sazvanities nevar... Var stundu gaidit, bet nesazvanisies! toties nauda atnemta no kartes!
Pargaju uz okarti un varu teikt tikai to labako! Reklama okartei nav tik krashna kaa zz, toties ir kvalitativs tikla parklajums, sapratigi tarifi, realas atlaides par to, ka ilgi lieto so karti. Un bezmaksas apkalposanas talrunis, zvanot uz kuru, tu nemaksasi neko, it ipasi, kad nevari sazvanities

J

I Iveta 14.06.2009

Neteikšu, ka ZZ ir vislētākais ( zvanot uz citiem tīkliem), bet sekojot akcijām un it īpaši zvanot arī uz ZZ, var runāt pat bezmaksas. Tikai pirms tam jāaktivizē šī iespēja!

M Mudīte 06.07.2009

Man ir zz nulles tarifs, kas ir vnk ideāls, sms ir par velti, un savienojuma maksa tikai 5.sant.Tā kā runāju ilgi, tas ir ļoti izdevīgi.Nekas nevar būt zemāk par nulli.

J Janis 27.07.2009

ZZ minuss ir tads, ka atjaunoshanas kartem ir loti mazi kredita lietoshanas termini un ir jaatjauno biezhi kredits. Man pamataa ir o'karte, kurai ir loti labi kredita lietoshanas termini, bet vasaraa es iegadajos zz, lai zvanitu uz zz un sutitu bez maksas sms. Ir ok, tomer, kaa jau mineju, termini kredita izlietoshanai ir stipri par isu.

L letti 10.10.2009

BiFri un BITE"PARUNĀSIM". Savā starpā runājam bez maksas(nav nekādas savienojuma maksas). Ar citiem 0, 05 san. minūtē. Ar savu ģimeni runāju cik gribu, jo viņiem arī ir BITE un mazākajam dēlam BiFri. Nopirku ZZ par 0, 99 un pārgāju uz BiFri. Divus mēnešus uz viņa kartes rēķina bija 0.00 Ls nekādu problēmu, zvanīja man un citiem BITEniekiem bez ierobežojuma. Kolosāli izdomāts! Tagad samaksāju pēc diviem mēnešiem 1 latu un nu viņš man un savām māsām var zvanīt trīs mēnešus un neko nemaksāt. Pa to latu viņš varēs pazvanīt tētim kam ir ZZ maksājot 0.07 Ls minūtē. Neatkarīgi no tā, par cik lielu summu papildini BiFri trīs mēneši galva nesāp. Man ir ZZ un BITE un esmu apmierināta. Ja vēl ZZ uztaisītu, ka nav nekādas savienojuma maksas, tad būtu cepure nost. ZZ esmu jau 10 gadus un BITE trīs gadus. Nemainīšu ne pret ko savus operatorus ;o)

D Dmitrijs 29.10.2009

Miljie draugi.. cik jus neapdirstu TELE2 (pats bijusais darbinieks) toties vairak ir cilveku pie TELE2 un tas ir pieradits.. to ka jums draugi ir lmt nenozime neko.. ja kvalitate nav pati labaka..bet nu cenas ir 1000 reiz labaksas par LMT.. !!!

A ambermaan 27.02.2017

Tele2 izbeidz melot.

O osis 30.10.2009

teles suukaa

J jana 26.11.2009

Rīga Juglā zona- brīžam pazūd! Tas ir slikti. Tie kas dzīvo augstā stāvā, nav zonas.

L laila 08.01.2010

Jā zona TELEi ir sliktāka kā LMT:(((

M Maris 15.01.2010

Es jau kuro reizi noperku zelta zivtinu un nakamaja diena tuksa karte..un neko nevaru padarit..ka papildinu nakamaja diena kredits 0.1 sant.
kautkads sviests!

G govs 15.01.2010

Mari...vai tik tev nav pasutitas paaugstinatas maksas sms, Tie noed kreditu uzreiz.Noperc citu numuru, un nekas tev nezudis. vai ari zvani uz ZZ info un pajauta par to ko darit.

H Hugo Djego 15.01.2010

Manai mātei ar no zz pazuda kadi 8 LS ka nebijuši :(

M madara 23.02.2010

ar zz atjaunošanas karti pa 7 ls varu iztikt 2-3 mēnešus kad bija tā o karte nu.. 2-3 nedēļas

N Nellija 11.11.2010

Zelta Zivtiņas internets vispār ir pēdējais mēsls. Visu laiku problēmas ar datu apmaiņu, rezultātā nauda pagalam. Ja vajag interneta iegūt failus ar ietilpību daži MB, tas ilgst reizēm pat stundu, ja šinī laikā zūd datu apmaiņa, nauda vējā, dati arī, kaut gan sakaru tornis atrodas kilometra attālumā. Man draugam ir LMT, tas iznāk 10 reizes lētāk, kvalitāte arī labāka.

T trjam 02.06.2012

Sveiki.
Vajadzēja man saņemt operātora palīdzību pa telefonu no TELE2. Zvanīju 02.06.2012.g. uz klientu servisu laika posmā no 8-00 līdz 10-30 deviņas(!!!) reizes. Un nevienu reizu neizdevās parunāt ar operātoru.
Kategoriski nestrādājošs serviss. Drausmīga attieksme.
Novēlu TELE2 izputēt!

A Alise7 15.06.2012

Man bija tele2 pieslegums un rekini naca nedvekati lieli un pat par pakalpojumiem, kurus es neizmantoju vispar. Vienreiz vispar atnaca rekins par 3dienam 56ls, ka esmu netu lietojusi. Bet es tak netu telefona nelietoju, bet pieradit to bija nejiespejami. Nejiesaku jums izmatot tele2 pakalpojumus-nozelosiet! Man tagad ir BITe un pagaidam esmu loti apmierinata-tiesam esmu:*

Ausainītis 15.06.2012

Man ir ZZ un Tele-2 mobilais internets, un esmu tīri apmierināts. Vienīgi internets reizēm paliek galīgi lēns vai nestrādā nemaz, bet to jau var pieciest.

A ameleon 18.06.2013

OKarte - daudz lielaki tarifi, un lietosanas termins laus sanemt zvanus tik Latvija, tad gaidiet surprizes ja brauksiet prom.
Ar ZZ tadu problemu nav, lidz lietosanas termina beigam varesiet sanemt zvanus gan Latvija, gan arzemes.

A ambermaan 27.02.2017

Tele2 ir vislielākie meļi visos laikos. No viņiem aizgāju tikai viņu melu un alkātības dēļ.
Punktu pielika reiz tas ka apmaksāju telefona rēķinu ceturdienā. Domāju vis būs OK. Bet pienāk pirmdiena un viņi man atslēdz pakalpujumus. Ārdos. psihoju maksājumu uzdevuma kopijas sūtu. Viņiem vis po, nākamajā dienā tikai atkal pieslēdza un pat neatvainojās. Pirms tam bija pieredze arī ar ZZ, tā vispār laupīšana ne ias vairāk. Aizgāju pie Bites un nu jau vairākus gadus bez bēdu. rēķini nekad nav lielāku par 7€, ja gadās kavēt maksājumus vienmēr viss zolīdi, atsūta isziņu ar atgādinājumu un pacietīgi gaida. pie tele2 nekad nebija mazāki rēķini par Ls 25 un tā mūžīgā.