www.sudzibas.lv Tele2 zelta zivtina

Tele2 - zelta zivtina

Negribu sudzeties, bet gan pastastit, kaa man bija , kad lietoju ZZ. Pirmkart, naudu si karte rij nerali! Visdargaka karte uz doto mirkli. Par tikla parklajumu es jau nerunasu, lai gan reklama saka ko citu, bet nu, ja man Jelgavas centraa partrukst saruna del taa, ka pazud zona, tas nav normali.
Vel ir bijis, ka es zvanu pa info talruni, bet sazvanities nevar... Var stundu gaidit, bet nesazvanisies! toties nauda atnemta no kartes!
Pargaju uz okarti un varu teikt tikai to labako! Reklama okartei nav tik krashna kaa zz, toties ir kvalitativs tikla parklajums, sapratigi tarifi, realas atlaides par to, ka ilgi lieto so karti. Un bezmaksas apkalposanas talrunis, zvanot uz kuru, tu nemaksasi neko, it ipasi, kad nevari sazvanities

J

J Janeekas 09.10.2008

Okartei ir vel divi citi tarifu plani un var izveleties tos!

J Janeekas 09.10.2008

Taa kaa, okarte ir stipri labaka par zz!!! Papeti okartes piedavajumu www.okarte.lv
Okartei paradresacija uz LMT piesleguma numuru vai okarti ir bez maksas. Okartei numura radisanas aizlieguma pakalpojums ir bez maksas. Ja es gribu, es uzgriezu noteiktu taustinu kombinaciju numura prieksaa un cilveks, kuram es zvanu, neredz manu numuru! Ieprieks gan tam tikai japiesakas...
Okartei internetaa es varu mainit draugus, cik vajaga, nevis kaa zz tikai 3x menesi u.t.t.

J Janeekas 09.10.2008

Vel ir tada lieta, ka okartei paradresacija uz okarti un LMT piesleguma numuru ir bez maksas. Vel ir tada lieta, ka numura radisanas aizliegums ir bez maksas. Tikai tam japiesakas... Tad uzgriez noteiktu taustinu kombinaciju pirms zvanama numura un cilveks, kam zvani, neredz tavu numuru. Par tikla parklajumu es nemaz nerunaju un par to, ka atlaides ir atlaides, nevis kaa T2 par 10 gadu ilgu zz lietosanu pieskir 20% atlaidi ZZ tiklaa un tu labak izvelies atlaidi sms, kuru var izveleties jau pec 3 lietosanas menesiem... Un tur vel jazvana!!

K Kristina 11.10.2008

Ivanas, tu man te nelej ;DD un kā vēl es varu sazvanīties. Viss ir čiki riki :D nu ja tu tik maz viņu lieto, tad drīz apostīsies un paliksi pie veca labās ZB :D vai ne draugs Oga? :DD
nu nezinu kam jānotiek, lai es mainītu uz Okarti

K Kristina 11.10.2008

Ehz, labāk vispār dzīvot bez mobilā :D

J Janeekas 14.10.2008

Kristina 11-10-2008, interesanti, ko tad es leju? To, ka zz nav kvalitativas zonas, zina visi. To, ka Tele2 zaudee klientus, tai skaita tos, kas iet prom no zz uz citam kartem, ari visi, kas interesejas par so visu, zina. Tas, ka LMT, okartes un Amigo lietotaju ir vairak, neka zz, ari zinams. Ja tu man netici, parekini! Es esmu to izdarijis! Redzu, kaa man terejas nauda no okartes. Jo mazak tev naudas, jo vairak tu maksa par sarunam ar zz. Vari nopirkt atjaunosanu par 1.75 Ls, maksaa dargak... Toties es ar okarti varu kaut pa 1 Ls pirkt atjaunosanu un maksaju taa pat kaa perkot karti par 5 Ls.

Kam janotiek, lai tu parietu no zz uz oakrti?? Nu, ja tu vari atlauties dargak maksat, tas lai paliek tava zinaaa, bet, kad bus tev, piemeram, darbs vietaa, kur nebus zz zona, bet LMT bus pilns stabins, tad aizdomasies. Nav pat jadzivo derevnjaa, tas ir Rigas centraa. Un, ja par kvalitativu tiklu es maksaju FAKTISKI mazak, neka par ne tik kvalitativu, tad es ari iesaku to citiem! Vietaz, m zona BITEI ir kvalitativaka, neka Tele2 un Bite jau apsteidz, cik man zinams, Tele2 klientu skaita zinaa.

J Janeekas 14.10.2008

Kristina, Tu vari lieot zz. cik Tev lien! Agrak ari es to lietoju un man likas, ka ir ok, lidz Rigas centraa man nesaka zust zona un mani nevareja sazvanit. Tad es aizdomajos... Nee, nu, ja tev neapnik, ka ne vienmer ir T2 zona un var tevi sazvanit, tad vari turpinat zz izmantot. OKarte nav dargaka kaa minimums, ja ieskatas tarifos, tad var konstatet, ka pat letaka, bet galvenais, ka MANI VAR SAZVANIT!!

Personīgi es uzskatu LMT par ubagu firmu un pēdējo mēslu! Man personīgi patīk tele2 .

K Kristina 15.10.2008

Es tieši strādāju Rīgas centrā, bet man kaut kādā veidā vienmēr ir zona. Esmu radars :DD līdz nākošā gada janvārim papētīšu OK tarifus un tad jau redzēs, varbū arī uztaisīšu kādu eksperimentu.

J Janeekas 15.10.2008

Hrv0301, man viena alga, par ko tu uzskati LMT. Tavs komentars lidzinas histerikja kliedzienam... Da, lieto, ko gribi, tikai skaitli rada savu: LMT ir mobilo sakaru lideris Latvijaa. Bite jau apsteidz klientu zinaa Tele2... Par Tele2 sniegto pakalpojumu kvalitati liecina fakts, ka arii Krievijaa Tele2 zona ir sudiga
Katrs ir brivs izveleties to, ko grib. Es esmu izdarijis savu izveli un esmu ar to loti apmierinats un censos to logiski pamatot, nevis histeriski saukt kadu par ubagiem vai ta talak...

K Kristina 17.10.2008

Viss, tēma slēgta. Tas jau iet par tālu :D Lai katrs tač dara kā grib un miers mājās :D

J Janeekaas 17.10.2008

Kristina, protams, ka katrs var darit kaa grib un izveleties, ko grib. Es tik padalos sava pieredzee. .. Es centos pamatot savu viedokli logiski. Dazam te histerija sakas... Gruti laiki! Ir tak viena alga, ko lieto tur Annas tante.

W www 20.10.2008

Lietoju ZZ jau septīto gadu un nav problēmu. Katrs var izvēlēties kādu pieslēgumu viņš grib, jo gan vienam, gan otram ir savi labumi.
personīgi par ZZ---> šobrīd daudz nezvanos un atjaunojot karti pa 2.95Ls man bezmaksas nāk klāt 1.55Ls +santīmi par katru ienākošo minūti, kopā salasās ap 2 Ls.
jo dārgāku karti pirksi, jo vairāk naudas tev nāks bonusā (piem; 30Ls--->bonusā 27.23 Ls par brīvu).
nu un vēl daudz dažādi knifiņi.
par o-karti runājot, draugs lieto to jau ilgu laiku, bet nekādi bonusi netiek doti!!!

J Janeekaas 21.10.2008

Www, tu padomaa, ka par 2.95 latiem var nopirkt 4.5 latus?? Cik esmu lietojis zz, vini savu atpakal panems. Okartem bonusi netiek doti, tikai tur ir iespejas par ilgu lietosanu sanemt lielakas atlaides sarunam LMT tiklaa, kas tomer ir lielaks un kvalitativaks par zz. Okartei bonusu kaa tadu nav, toties ir tas, ka ar jebkuru okartes tarifu planu, tarifi gan zvaniem ieksh LMT, gan zvaniem arpus LMT, ir zemaki. Ne vienaa tarifu plaanaa nav taa, kaa ZZ, kad zvanot uz Tele2 pieslegumu vai citiem tikliem, atnemas 27 sant/min. Respektivi, tie bonusi, kuri kaa shkiet dod zz prieksrocibu, ir acu aizmalesana, jo butiba cenas nav zemakas. Bonusi, kurus vini pieliek, tiek panemti atpakal. Tas ir taa pat kaa, ja es tev kaut ko iedotu rokaa paturet uz bridi un tad panemtu atpakal! Lielakais, kas atnemas no okartes par zvanu uz citiem tikliem, ir 16 sant/min, ja izvelies to tarifu planu, kur ir zemi tarifi zvaniem LMT tiiklaa( LMT< okarte, Amigo). Ar parejiem diviem tarifu planiem, zvani uz citiem tikliem maksaa 9 un 7.5 santimi/min. Tik ari atnemas. Tagad paskaidro man, kada jega no tiem zz bonusiem, ja par sarunu majas tiklaa!!! un uz citiem tikliem atnemas 27 santimi/min?? Par sarunu uz citu zz atnemas 7.8 santimi, kas parversas par 8 santimiem. Tad jau labak panemt okarti ar tarifu planu, kur zvaniem uz visiem tikliem atnemas 7.5 santimi/min un miers! Tad ir letak nekaa zz sava starpa 7.8 santimi vai uz citiem tikliem 27 santimi!! Kad man bija zz, ar tiem "bonusiem", es nevareju izsekot, cik man atnemas, cik jaatnemas par norunato laiku, un nemas mistiskas summas, kuras es nevareju saprats, toties ar okarti es visu varu saprast, varu pats izrekinat un man viss sakrit! Nu, par tikla kvalitati es jau rakstiju...
Radas, ka Tele2 labi strada tikai ta nodala, kura atbild par reklamam! Reklamas vineim ir krashnas un tiesam patik, bet tapec es neiesu lietot ZZ un maksat tas nerealas sumaas. Man mamma ar masu lieto zz un abas saka, ka tas ir dargi. Mamma atjauno kreditu pa 1.75, pazvana pa darisanam, parunaa burtiski 10 min un kredita nav! masa ari man ipasi nezvana, jo saka, ka tas ir dargi!!

J Janeekaas 21.10.2008

www. par tam karte... Tur tad taa lieta, ka zz ir tendeta uz to, lai cilveki perk dargakas atjaunoshanas kartes, toties es varu papildinat savu okarti kaut vai par 1latu un tarifi man no ta augstaki nepaliks!! Ir cilveki, kuri lietojushi zz un tagad splaudas par to karti!

J Janeekaas 21.10.2008

Butibaa, pietiek panemt okarti un nemainit tarifu planu, lai butu letak, nekaa zz. Tikla parklajums kvalitativaks, okartes draugu grupa var pievienot lidz 19 numuriem, neskaitot sevi un runat par zemakiem tarifiem, nekaa zz draugi, kuri var but tikai tris

D Daniela 02.11.2008

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka esmu izmēģinājusi 4 dažādas kartes - amigo, ZZ, Toxic [tagad laikam BiFr] un o-karti.
Tad nu tā -
* ZZ ir vislielākie bonusi, bet nez kāpēc kredīts "sarijas" milzīgā ātrumā. Zona arī nekāda - reizēm pat pilsētā ir tikai pus stabiņš [mobilajā]. Toties savā starpā gan ir izdevīgi, bet tas ir visām kartēm.
* Toxic - tas ir dārgi, jo jāmaksā pat lai uzzinātu kredīta atlikumu. Senāk brīnījos - kāpēc ar katru zvanu paliek mazāk kredīta? [tagad varbūt jau savādāk]
* O-karte - puslīdz ok, bet nu bonusi nekādi.
* Beigās tomēr paliku pie amigo. Bonusi normāli, akcijas arī ir ok. Zona ir visur. Laba funkcija ir "trīs draugi".

O Oskars 02.11.2008

zz pate labākā!!!

I Ivanas 02.11.2008

Daniela, par Amigo varu teikt, ka si karte ir dargaka par okarti. Tur tikai izdevigi ir zvani uz Amigo, bet uz LMT u.c. tikleim maksa dargak. Tu, pielauju, okarti esi lietojusi jau labu laiku atpakal... No 1.februuara okarte ieverojami pazeminaja tarifus, kas mani pamudinaja no zz pariet uz okarti un ne mirkli nenozeloju. Izvelejos sev tarifu planu SMUKAIS un tur tie zvani visaa LMT tiklaa ir sakot no 3.6 sant/min. Tad iet atlaides limenji, kuru Amigo kartei nav, un man jau zvani uz LMT ir 3.2 sant/min. Ja, ar to tarifu planu man uz citiem tikliem maksa zvanit 16 sant/ min, bet parsvara cilvekiem ir LMT...
Esmu lietojis Amigo un nu tur nekadu bonusu nav dizho, atlaizhu nav tadu kaa ar okarti. Vienigais, ko varu teikt par ASmigo poziitivu, ir tas, ka zona viniem ir ok un 2007. gadaa vasaraa tani akcijaa vineeju mobilo telefonu. Iznaca diezgan interesanti: mani izbesija zz ar savu nekadu zonu un es vienu ritu dusmigs aizgaju pirkt Amigo nummuru. Nu. un tas numurs vineja akcija. Toreiz Amigo bija letaks par okarti, tagad ta vairak nav!
Man ari ir bijushas zz, toxic, amigo un ookarte. Agrak es shausminajos par okarte tarifiem, jo zvaniem viniem bija shkiet 30 santimi/min, un sms 6 santimi. Tagad tarifi ir diezgan stipri zemaki un izdevigaki, neka Amigo

I Ivanas 02.11.2008

Tas ir katra idividuali... Ir jau okarte kopumaa leteaka. Man pat no okartes Tev uz Amigo butu izdevigak zvanit, neka no Amigo uz Amigo, protams, ja neesi man Amigo draugos. Amigo lietotaju diezgan maz, tapec, mana skatijumaa, Amigo nav tas izdevigakais variants!