www.sudzibas.lv Tele2 tīkla pārklājums

Tele2 - tīkla pārklājums

Es esmu stava sajusma par tele2 tikla parklajumu! reklamas min ka ap 95 % pārklajums ir visā Latvijā. Es laikam dzivoju tajos 5 procentos, kur ta nav un tas nekas, ka man blakus majai ir tele2 tornis! Noperku zz nulles tarifu un nu domaju dzovoshu zali, bet neee! ik pec 5 min. pat atrak partrukst saruna. Nemitigi nevaru kko sazvanit, tikls redz esot aiznjemts un ta ir biezi! Vienmer klausule jablauj kas? kur? ko? es nezinu ka Riga ir ar so lietu, bet arpus Rigas robezam ir cabigi !

N navsvarigi 11.04.2009

Ejiet vien uz Bite pieslegumu, ejiet vien...

N Navsvarigi 05.05.2009

Cilvek, tu neesi saskaries ar Bite tikla parklajumu? salidzinot ar T2, taa vispar ir katastrofa! Pilsetas centraa aaraa zona ir vee ok, i to vietaa, kur blakus kads blekja gabals, ir bezceris kert zonu. Iedomajies, ka tu strada kada namaa, kas bivets no metala konstrukcijaam, kaa piemeram blakus "Galerija centrs" ir tada buve. Man darbaa, kur ir lielas problemas ar Bite, T2 ar zz ker ok. Nesen parbaudiju!

V Vera 18.06.2009

Zonas problēmas var būt saistītas ar to, ka Jums čips ir vecs, ja tam ir vairāk nekā 2 gadi - samainiet to.

S Svariņi 14.09.2009

Moš Tev vnk sapists telefons, ka pārtrūkst saruna? Jo manai paziņai ir tādas problēmas, ka sazvanīt nevar, protams, pirms tam viss strādāja lieliski, vienkārši mobilais sapisās (Nu vecs vnk) un tagd nevar sazvanīt nevienu, bet es varu jo man mobilais ir jauns un strādā labi. Tāpēc sākumā pārbaudi kā Tev ir ar to pašu telefonu, nevis ar zonu ;)

I Ilze 25.09.2009

Beidziet muldeet:)

ZONA ir nevis 95% bet 97% Latvijas teritorijas.
Un es katru dienu runaaju vismaz pusstundu no vietas, un NE REIZI NAV PAARTRUUKUSI SARUNA!!!tas ka otraa galaa ar Tevi neviens negrib runaat un spiez nost-nenoziimee ka saruna paartruuka deelj TELE2!!!1
Vajag nopirkt arii normaalu telefonu, nevis kaukaadu Siemens razojumu ar antenu vai veel nezko:)

M madara 23.02.2010

tātad ja jums nav zona tad dzīvojat bedrē!!valmieras rajonā zona ir ok kā arī par tele2 mobila interneta zonu nav sūdzību! ja nepatīk tak ņemat lmt ko čīkstat un maksājat dubultā!!