www.sudzibas.lv Tele2 tīkla pārklājums

Tele2 - tīkla pārklājums

Es esmu stava sajusma par tele2 tikla parklajumu! reklamas min ka ap 95 % pārklajums ir visā Latvijā. Es laikam dzivoju tajos 5 procentos, kur ta nav un tas nekas, ka man blakus majai ir tele2 tornis! Noperku zz nulles tarifu un nu domaju dzovoshu zali, bet neee! ik pec 5 min. pat atrak partrukst saruna. Nemitigi nevaru kko sazvanit, tikls redz esot aiznjemts un ta ir biezi! Vienmer klausule jablauj kas? kur? ko? es nezinu ka Riga ir ar so lietu, bet arpus Rigas robezam ir cabigi !

I iivs 29.05.2008

Rīgā arī apmēram tāpat. Tur kur LMT zona ir pilna vai daļēja, Tele2 parasti nav vispār.
Vistrakāk ir ja es saņemu zvanu no dažiem cilvēkiem "Č---- paņ-----, l------u, ma----" ... es dzirdu tikai zilbes, bet otrā galā cilvēks runā normāli. Jādomā, ka telefons beidzas nost, bet nē, zvanot atpakaļ uz to pašu telefonu uz citu sim karti kas ir LMT viss ir ļoti labi dzirdams. Bēdīgi ir ar Tele2, bēdīgi.
P.S. Personīgi esmu LMT klients jau daudzus gadus un ne reizi nav bijušas nevienas pat mazākās problēmas.

M Marija 17.06.2008

Tele2 = zemi tarifi + slikta zona

LMT = augsti tarifi + laba zona

Iemaacieties sho formulu! Un izlemiet, kas jums ir svariigaaks.

E Elita 21.07.2008

LMT = augsti tarifi + laba zona=nepareizi!
Man netālu no mājas uzlika Tele2 torni un LMT sakari palika nožēlojami! Reti kad var sazvanīt un, ja jāsazvana kāds tad mājā var atrast 1 vietu kur ir viens stabiņš, rakstiju sūdzību uz LMT, bet šie- visss it kā esot kārtībā- sviests, mainīšu citu operatoru, man piekāš!

K kitija 30.07.2008

Es arī esmu TELE2 klients jau ilgāku laiku, visu laiku ceru, ka pārklājums uzlabosies - nekā... kaut gan visi operatori apzvēr, ka pārklājums ir gandrīz, gandrīz 100%, muļķības!!

G gita 19.08.2008

nu gribētos lai padomātu par pārklājumu Ogresgalā, tas nav nemaz tik tālu no Rīgas, bet pārklājuma gandrīz vispār nav!!!
ja ir jārunā, tad jāatrod vietiņa kur ir zona un nekustīgi jāstāv...
tur tiešām zona ir švaka!!!
bet tā viss pārējais ir ok-esmu apmierināta!!!

I Ilze 23.08.2008

Jā. Tāpēc visai manai ģimenei ir LMT pieslēgums. Arī okarte laba un amigo.

Tele2-slikta zona. pilnīgi.
nepiekrītu Elitai. man ir tāda pati situācija, arī uzlika tele2 torni un lmt pārklājums izcils. sen strādāju lmt un kā bija labs pārklājums, tāds arī paliek.

Ja jums zvana biežāk nekā jus zvanāt, tad ļoti izdevīgi ir LMT pieslēgums "piezvani man". Katru mēnesi maksā 6.15 ls un 30.min. zvaniem un 15 iisziņas bezmaksas.
Ja jums zvana no LMT tīkla, tad katra otra cilvēka norunātā minūte ar jums dod jums katru mēnesi vēl bezmaksas minūtes!

S sjuzi 23.08.2008

Bite ir super ko es varu teik, tele2 smird, lmt lili tarifi.

C chinch 23.08.2008

esmu tele2 kliente turpat vai 10 gadus. nekādu suudziibu. ļoti pat normāls operators, savus pakalpojumus nodrošina. :)

M marite 25.08.2008

ja jums ir blakus majai tornis, tad jums zonas nebus, jo viljni iet uz augshu nevis uz leju, vot tak

J Janekaas 08.10.2008

NU, Amigo gan ir dfarga, bet okarte ir ok. Zona ir, sazvanit mani var, tarifi ok! Ko es varu jums ieteikt?? Parejiet ar savam zz uz okarti un pasi redzesiet, ka tas ir izdevigak. Okartei ir 3 dazadi tarifu plani... Vismaz ne dargak par zz tocna bus, bet ja cena vienada, tad jaaskatas tikla parklajums, kas tele2 ir slikts.

J Janeekas 08.10.2008

Ja kadam interesanti, var ieiet zz majas lapaa, paskatities tarifus un okartes majas lapaa tarifus. Es izvelejos tarifu planu SMUKAIS un man visa LMT ikla sarunas ir letakas, neka no zz uz zz ar visdargako atjaunosana karti

J Janeekaas 17.10.2008

Ilze 23-08-2008, nepiekritu. Ja man vairak zvana, nevis es, tad ir izdevigi tiesi prieksapmaksas karte, piemeram okarte. Ielade kreditu un, ja neizrunaa, tad paliek pari + nakamais kredits, bet taa maksaa 6.15, esi tu to naudu izrunajis vai nee. Nezidevigi

V vaivajaga 17.10.2008

Viss ok ar Tele2, bet, kur vini domaa apsatklos, kad visi konkurenti pazemina cenas, nemot vera to, ka konkurentiem tikla parklajums nav sliktaks kaa Tele2, bet LMT vispar talu uz priekshu aizgajis shai zinjaa?? Man ta vinu vadibas politika nesaprotama. Ar ko vini maksas algas, ka iet projam klienti???

A Aivars 22.11.2008

Ar to pārklājumu TELE2 ir ļoti lielas problēmas!
95% pārklājums, tad varu pateikt, ka 40 km atālumā no Rīgas ir problēmas. Ja atrodos ārā, tad vēl nekas, bet atliek ieiet telpā, ka pārklājums minimāls vai nav vispār.
Pat Rīgas centrā izmantojot wap lapu nav iespējams un telefons rāda, ka nav pārklājums! Sen aizgāju uz LMT un nenožēloju ne mirkli!

A Aleksandrs 22.11.2008

Gadus piecus prom no teles, vairs nemuzam vinu pakalpojumi nav vajadzigi, ne tikli, ne vinu tarifi.

S Sanita 16.01.2009

Cik gadus no vietas var reklamēt 95% pārklājumu Latvijā?
Vai tad uz priekšu netiek?:D

K kuce 17.03.2009

Nē, nu jau Tele2 ir 98% terirorijas pārklājuma, bet vispār izskatās ka tā nemaz nav...

P PĒTERIS 18.03.2009

Švaks tīkla pārklājums lubānas klānos tele2 patreizēm nau.. Dariet kautko jo internec neķer bet naudu prasat...

N navsvarigi 11.04.2009

PĒteris, viniem galvenais naudu panemt no Tevis. Tas, ka Tev tur zona ir loti shvaka, ka trukst sarunas vai ar internetu ir problemas, vinus, acimredzot, neinteresee. Cik ir bijis sudzibu uz T2 par konkretam vietam, ka tur ir bezzona, bet ne kas i nekust no vietas!!
T2 ziona ir pieejama 95% iedzivotaju, tas jau nenozime, ka ta zona ir kvalitativa. Vini tiem, kam ir slikta zona, iesaka izmest ara telefonu, bet nez kapec ar to pashu LMT karyi tur pat zona ir super un nav ne kadu problemu?? Vai ar LMT telefoni visiem sak stradat labak?!!

P Pseido 11.04.2009

Esmu Tele2 klients jau no Baltcom GSM laikiem, tātad vairāk par 10 gadiem. Jāatzīst - negāciju daudz bijis. Taču varu teikt vienu, Tele2 ciena savus klientus un ja tiem ir gadījies kautkā nodarīt pāri, tad cenšās, piešķirot dažāda veida atlaides (konkrētajam klientam), ar to izlīgt, lai tikai nezaudētu to. Šādu rīcību sauc par elastību, kā, piemēram, trūkst tādai kompānijai kā BITE, kas, nu jau pierādīts - nodarbojas ar no viņiem aizgājušo Klientu krāpšanu, safabricējot neapmaksātu pēdējo rēķinu un bez brīdinājuma nododot to Kredītreformam, tādā veidā, uz cilvēku nezināšanas, klaji pārkāpjot likumu!