www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Preces nepiegādāšana

Tehnoshop.lv - Preces nepiegādāšana

Tika veikts pasūtījums http://tehnoshop.lv , dārga rotaļlieta bērnam ko uzrādīja internetveikalā kā pieejamu, atsūtīts avansa rēķins kas tika uzreiz nomaksāts. Nākamajā dienā zvana no Ttehnoshop.lv un saka ,ka prece nav uz vietas, bet pēc nedēļas atvedīs un vēl vienas dienas laikā piegādās. Pēc 2 nedēļām ne vēsts no viņiem, zvanīju pati,saka,ka prece nav atnākusi un pēc mirklīša pārzvanīs. Pēc nedēļas atkal zvanu pati un saka ka atkal atzvanīs, tomēr teicu ,ka iepriekš solīja un neviens nezvanīja. Izrādas esmu 3 nedēļas gaidījusi lieki. Prece, lai gan solīts piegādāta nebūs, laiks ir 3 nedeļas novilcināts, un sola man naudu atgriezt- Nedeļas laikā! KOpā tas ir 4 liekas nedēļas! Un bērns solīto mantu tā arī nav saņēmis, mēnesi! Klienti un viņu laiks šeit netiek novērtēts, un pa telefoons arī tien apkalpoti neieinteresēti .