www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Drausmīgs serviss

Tehnoshop.lv - Drausmīgs serviss

Viss si veikala serviss izskatas ka krapsana. Pats biju stulbs ka neizlasiju atskauksmes seis pirms pasutijuma veiksanas. Pasutiju pienema un apstradaja atrai. Pec parism minutem ar mani sazinajas un prasija veikt prieksapmaksu, kaut majas lapa bija raksitits, ka varu veikt ari pecapmaksu, kad preci sanemsu. Taja pasa diena apmaksaju rekinu, nekada apstiprinjauma neatnaca. Nakamaja diena, kad zvaniju pats man pateica, ka prece nav pieiejama.

Kur seit ir logika? Pieniemt pasutijumu un naudu un nakamaja diena atteikt. Un seit jau sakas cirks.
Naudu solija atmaksas nedelas laika, gaidiju nedele, 2-3 reizes zvaniju un prasiju atmaksat manu naudu. Bija teikts, ka gramatvede nespej apstradat pieprasijumu. Kapec man ir nepieciesams zvanit un prasit atmaksas manu pasa naudu?
Naudu atmaksaja otras nedelas beigas, kad saku draudet ar policiju.

Nevienam neieteiktu kaut ko pasutit saja veikala. Drausmigs serviss.

P