www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Neko nepērciet šajā veikalā!

Tehnoshop.lv - Neko nepērciet šajā veikalā!

Pasūtīju no tehnoshop.lv DeWalt zāģi. Izvēlējos pirkt no viņiem, jo šis veikals piedāvāja ļoti labi cenu. Piezvanīja man tajā pašā dienā un diezgan pieklājīgi pateica, ka preces uz vietas noliktavā nav un esot jāpasūta no piegādātāja- būšot divas nedēļas jāpagaida. Piekritu. Pēc divām nedēļām no šiem nekādas ziņas. Zvanīju jautāt, kas par lietu- man paziņo, ka piegādātājs nav ielicis manu pasūtījumu mašīnā, tātad, nav atvests. Kad jautāju, kad tad būs, man atbildēja, ka piegādātājam šobrīd arī nav- opā!!! Tikko vēl teica, ka nav ielikts mašīnā, bet nu jau, ka viņiem vispār nav! :-D Ok, lai nu būtu. Menedžeris saka, ka nākamās nedēļas vidū man piezvanīs un pateiks precīzi, kad var piegādāt. Nākamās nedēļas vidū, protams, man neviens nezvanīja. Zvanīju pats un tad jau man sāka atbildēt diezgan parupji, ka esot jau man pateicis, ka jāgaida vēl trīs nedēļas utt. Kad pajautāju, vai tas pie viņiem ir normāli un, vai par tik ilgu gaidīšanu nepienākas kāda pieklājīga atlaide (preces cena bija ap 750 eur), man atbildēja, ka nē un viņi varot pārskaitīt naudu man atpakaļ uz kontu, uz ko arī piekritu. Nauda arī jāgaida no viņiem veselu nedēļu!!! Koa!?!?!?! Šodien, kad naudas pārskaitījums aizņem labi, ja piecas minūtes... Da, labi... Neko darīt, sagaidīšu savu naudu, bet no šī veikala nu vairs nekad neko nepasūtīšu un arī Jums neiesaku.

J Juris83 09.12.2015

Viņiem nav menedžera
Vēl viņiem ir interesanta politika - čekus nesit, bet liek paraksīt aizdomīgu pavadzīmi, ka viss ar preci kārtībā - kaut arī nodod ar atvērtiem iepakojumiem vai bez oriģināliepakojuma. Ir aizdomas, ka viņi pārpērk no Amazon vai AliExpress un Ebay... To tak var izdarīt pats :D
Par garantiju pie viņiem arī šaubos. Jo ja kaut kas notiek - čeka nav, tikai lapele uz kuras rakstīts, ka viss OK. Un kronis visam - tev jāparakstās, ka precei nekas nekait un ir neatvērts oriģināliepakojums :D
Tam, ko es pasūtīju cena bija zemāk nekā visur citu, kur vien iespējams, tāpēc trīcošām rokām tomēr paņēmu. Bet normālos apstākļos iesaku izvairīties no šādiem afēristiem. Izskatās pēc kompānijas, kas maina uzreiz nosaukumu.