Tehnoshop.lv - Krāpšanās

Krāpnieku kantoris. Samaksāta priekšapmaksa, 2 nedēļas nevar piegādāt preci. Nu jau 1 mēnesi gaidu, kad atgriezīs naudu par nepiegādātu preci. Kad sazvana, tad tik sola un sola, ka grāmatvede apmaksās naudu atpakaļ tuvāko dienu laikā. Bet kā nav, tā nav atgriesta nauda. NEIESAKU ŠO KRĀPNIEKU KANTORI!!!

I

V Vecmilgravis Osis. 12.07.2016

Šīs ir labs kantoris, pats meitenei uzdāvināt gribēju matu taisnotāju, kas parastaā veikalā maksāja ap 70-80eiro, šeit man tika piedāvāta zemākā cena 40-50euro , kur ietaupījums bija aptuveni 2reizes. Kā arī operators sazinājās 20minūtes pec pasūtījuma, un uz vietas arī samaksāju.
P.S. Nēesu darbinieks. Pagaidām varu teikt to labāko.
Un es arī nekad neveiktu priekšapmaksu interneta veikaliem, visslabāk sarunā ka uz vietas arī samaksāsi to naudu. ( vismaz pagajušogad, varēja). saņem preci un samaksā un dzīvo laimigs.