www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Krāpšanās ar precēm

Tehnoshop.lv - Krāpšanās ar precēm

Gribu visus pabrīdināt būt ļoti uzmanīgiem iegādājoties preces interneta veikalā www.Tehnoshop.lv. Es tiku apkrāpts, kad vēlējos iegādāties datorspēli. Kad saņēmu piegādi, nokonstatēju, ka spēle ir poļu valodā un valodu nav iespējams nomainīt. Sazinājos ar pārdevējiem un internetveikala pārstāve man paziņoja, ka tā vairs nav viņu problēma, jo spēles iepakojums jau ir atvērts.

J JānisVīksna 28.07.2011

Jā, ja neatdari acis, tad atdari maku!

A Alvis Zīds 28.07.2011

Daudzām datorspēlēm saskarnes valodu var izvēlēties pašā spēlē un uz iepakojuma tās nav norādītas. Uz šo faktu es „iekritu” šajā situācijā. Tai pašā laikā uzskatu, ka pārdevējs ir rīkojies apzināti krāpnieciski, Latvijā pārdot produktu, kas izmantojams tikai poļu valodā, un atsakoties no jebkādas atbildības pēc tam, kad pircējs šo problēmu ir konstatējis.

Cerams, ka citi vairs šādi neiekritīs.

S Sveta 29.07.2011

Очень хороший магазин, много что у них заказывали, и очень довольны. Но компьютерные игры мы у них не покупали правда, может поэтому пока очень довольны )))))

A Alvis Zīds 15.09.2011

Gribēju painformēt, ka pateicoties PTAC speciālistu atbalstam man izdevās pārliecināt pārdevēju mainīt savu sākotnējo nostāju un galarezultātā saņemt atpakaļ naudu par neizmantojamo preci. Paldies!

V Verascht 22.04.2015

Мои приключения с этим интернет-магазином продолжаются