www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Interneta krāpnieki - Tehno shop

Tehnoshop.lv - Interneta krāpnieki - Tehno shop

Šis veikals izkrāpj naudu no pircejiem- pēc rēķina apmaksas viņi telefoniski paziņo, ka prece nav pieejama un naudu sola atgriest tikai 14 dienu laikā. Tā nu pircējs paliek bez preces un bez naudas tikai ar cerību, ka naudu atdos. Tikmēr šis krāpnieku kantoris mierīgi darbojās ar jūsu līdzekļiem. Lūdzu boikotēt šo Tehnoshop kantori un preces pērciet citur! Kauns ka mūsu valstī darbojas krāpnieki un likums viņiem ļauj arī šo naudu turēt savā kontā tās 14 dienas. E-pastu ar info ka preces nav viņi nesūta, tāpēc pierādīt ar neko nevar!

V

Ventilators 24.11.2016

visur ir 14 dienu atgriesana. To PTAC norāda. Galvenais, lai atgriež naudu laikā.

V ValtersP 24.11.2016

Likums nosaka 14 dienu laikā, bet šie krāpnieki oficiāli nepaziņo, ka prece nav pieejama līdz ar to pircējs ir ķīlnieka lomā, jo nevar pierādīt, ka ir atteikts pasūtījums.

Tehnoshopam ir iespēja norēķināties bez priekšapmaksas, maksājot preces saņemšanas brīdī. Un ņemot vērā, ka viņu piedāvātās preces praktiski nekad nav uz vietas, tad kāda jēga ir, ar mērķi, ietaupīt dažus EUR faktiski iesaldēt savus līdzekļus uz 2-3 nedēļām. Mājas lapā ir arī online konsultants, kurš var atbildēt, vai prece ir pieejama, vai nē.