www.sudzibas.lv Tehnoland Zog detaļas

Tehnoland - Zog detaļas

Pāris gadus atpakaļ biju iegādājusies veikalā tehnoland datoru. pēc mēneša nomira akumulators. neieskatījos veikala noteikumos, un aiznesu datoru pēc garantijas. nākamajā dienā man atzvanīja pasakot ka uz akumulatoru garantija ir derīga tikai 6 mēnešus tāpēc man būs jāmaksā par ekspertīzi un ja es vēlos varu nopirkt jaunu akumulatoru kas maksā 50Ls. Piedraudot ar patērētāju tiesību aizsardzības iestādi man, protams, maksāt nevajadzēja. Bet nesen, iedevu draugam šo pašu datoru iztīrīt. Un atverot to vaļa viņš konstatēja ka visa plate turās tikai uz vienas skrūvītes. Sanāk ka Tehnoland zog detaļas!!! Tā kā pirms pirkt datoru pēc garantijas uzziniet visus veikala sadarbības partnerus, kas nodarbojas ar remontu. Nedod Dievs Jums nopirkt tehniku veikalā Tehnoland!!!

E

Ausainītis 11.12.2012

Tipiska padomjlaiku domāšana. Izskaidrojums ir vienkāršs. Skrūvītes saskrūvēt atpakaļ traucēja meistara iedzimtais slinkums.