www.sudzibas.lv Tehnoland Jēkabpils Tehnoland

Tehnoland - Jēkabpils Tehnoland

Gribu uzrakstīt, ka Jēkabpilī veikalā Tehnoland tirdzniecības centrā Rimi strādā super ne kompetenti darbinieki. Mana negatīvā pieredze sākās ar neveiksmīga mobilā telefona pirkumu, kas ievilkās divu mēnešu garumā, kamēr šie darbinieki saprata, ka telefonam ir rūpnīcas defekts. Šādu darbinieku nelaipnību un neieinteresētību redzēju pirmo reizi, ka klientu nostāda tā, ka Tu esi muļķis un neko nesaproti. Veikala vadītāja Māra Griezāne un otra pārdevēja par tādu kā darba kultūru vispār nezina, jo pat nespēja atvainoties par to, ka viņu vainas dēļ divus mēnešus gaidīju,kad atriezīs man naudu vai normāli funkcionējošu mobilo telefonu. Tāpēc citiem vēlos ieteikt, ja negribat palikt bez nopirktās preces un naudas, neiepērkaties Tehnoland veikalos!!!

L lacrymoso 09.07.2013

Neperciet neko tehnolanda!!!

J jumts55 12.06.2014

Viens pārdevējs tumšiem matiem tur ir konkrēts mūlāps ! NEKAD nepievērš uzmanību pircējiem, NEKAD neuzprasīs ko vēlos, VIENMĒR skatās papīros vai krāmējas gar saviem dzelžiem, otru tādu pārdevēju nezinu.
Vispār tajā vaikalā var staigāt kā tādā galerijā, ne labdien, ne visu labu..

J jumts55 12.06.2014

Aizmirsu piemirst, ka runa iet par diezgan muskuļotas miesas būves pārdevēju !