www.sudzibas.lv Tehnoland Garantijas nosacījumu ignorēšana

Tehnoland - Garantijas nosacījumu ignorēšana

2008. gada decembrī interneta veikalā www.tehnoland.lv noskatiju multifunkcionālo ierīci Canon MP630. Sazvanoties, saņemu ieteikumu griezties pa taisno veikalā "Tehnoland" Dzelzavas ielā 70, jo cena neatšķiroties un prece esot uz vietas veikalā. Iegādājoties printeri kura cena ir gandrīz 100 LVL, nevarēju iedomāties, ka tas pārstās strādat pec jau 10 dienām!
Griezos veikalā lai apmainītu līgumam neatbilstošu preci, taču saskaros ar pārliecinošu vienaldzību un nevēlēšanos palīdzēt. Sastādiju atbilsošu likumam prasijuma - pieteikumu un iesniedzu veikalā.Taču liels bija mans izbrīns, kad man piezvanīja veikala direktore, un pateicā, ka man ir jaatgriež printeris un tam klāt janopērk jauni kātridži, kuru kopēja vērtība veikalos svārstās no 35 līdz 50 latiem, jo tie, kurus es esmu atpakojīs - nav vajdzīgi . Nav jābut lielām matemātiķim lai saskaitītu, ka par 10 dienam printera lietošanas mani zaudejumi ir vienādi ar kātridžu vērtību. Šobrīd jautājums tiek risināts juridiska ceļā, un ja būs iespējams pievienošu komentārus par lietas iznākumu, taču pagaidām NEVIENAM NEIESAKU NE VEIKALU TEHNOLAND, NE INTERNETA VEIKALU WWW.TEHNOLAND.LV, ja negribāt nopirkt "hlamu" un saskārties ar līdzīgam problēmam.

B