Tehnoland - Darbs

Ne idite rabotatj v tehnoland. Direktor Aksjonov ne xo4et platitj zarplatu.Ve4no snimaet po pol zarplati, specialno sdelano - polovino na kartu i ostalnoe v konverte. Takaja bolshaja firma, a deneg zmut. Postojanno proverjajut tajnim pokupatelem i toze snimajut s zarplati. Kazdij mesjac snimajut po maksimumu. Aksjonov pida... :)

E

I I love Tehnoland 15.07.2008

nado harasho rabotatj shtobi poluchatj zarplatu, a ne sidet smotretj TV ili hoditj kuritj...ja za svoi 2 goda raboti nerazu nezavalival Tajnava pakupatelja...mne nravitsa zdesj rabotatj...dzafar

E Enriko 16.07.2008

Da oni kazli v nature.

J janka 06.12.2008

es brīnos kā tik liels uzņēmums kā Tehnoland sen nav noziņots par aplokšnu algām? Vai tie kas tur strādā ir vnk neveiksminieki (pārdevēji) ka priecājas par tiem pašiem 300 Ls ko tur maxā? ņemot vērā ka uz papīra ir minimālā alga un pārejais aploksnē, neteiktuka tas būtu daudz. Smieklīgi bet cilvēkiem ir tāda tuvredzība uz savu nākotni. Kautvai aizejot bezdarbniekos gala aprēķins liks matiem celties stāvus. Risks kurš vienmēr pastāv - ejot prom no darba neizmaksā naudu (aplokšņu daļu). Tas ir tā vērts. Atliek vienīgi uzdot jautājumu kapēc tur cilvēki mainās ik mēnesi?

T toony 06.12.2008

Janka, tagad savus noteikumus nav jēgas diktērt - jāpieņem darba devēja noteikumi, ja vispār gribi darbu. =(

J Juris 06.12.2008

Aplokšņu algas ir izdevīgas, jo nodokļi ir minimāli!

J janka 06.12.2008

jā nu situācija ir tiem klauniem par labu, tas tiesa. ņemot vērā cik jauniešu pa dienu ienāk veikalā un taujā pēc darba. šodien viens tur strādā -pēc mēneša cits.

J janka 06.12.2008

zini Juri kad paliksi bez darba un nāksies iet uz bezdarbniekukantori un pēcāk uz VSAA lai Tev aprēķina Tavu bezdarbnieka pabalstu tad varēsi parēķināt cik izdevīgi ir sanemt naudiņu aploksnē ;)

J Juris 06.12.2008

Te tev taisnība, jo es esmu nostrādājis 3 gadus lielā uzņēmumā un esmu nomaksājis visus nodokļus. Tad, kad biju biržā, tad man sanāca labi pabalsti. Ar algu aploksnē ir izdevīgi strādāt īslaicīgi, tā es biju domājis!