Tehnoland

es jums neiteiktu pirkt preces tehnoland.es nopirku mp4 atskanotaju man vins knapi notureja vienu dienues aizvedu vinu uz garantiju man teica ka pec nedelas bus gatavsbet jau ir pagajis menesis .man jau tas ir lidz kaklam es iesu prasit jaunu preci .taka es neiesaku iepirkies tehnoland

I ilze 08.01.2008

e snedomaaju ka tad citiem nevaig iepirkties nejau visiem taa gadaas !!! :P

O oiu 08.01.2008

Jūs paņemiet visus dokumentus un aizejiet pierakstiet iesniegumu "PO PROVAM POTREBITELJA" un aiziesite uz tehnolandu iedosiet visus papīrus čekus un viņi jums atdos naudu,es biju pirkusi lap topu par 500 ls un viņš no pirmām dienām sāka lūzst es pieraksīju visus papīriņus ko vajadzēja un viņi man pārskaitīja naudu atpakaļ, jo līdz 6 mēnešiem mēs varam atteikties no tās preces kuru jūs pirkāt. ieteicu tā darīt visiem,jo visi sēž un gaida to remontu,nu mēnesis otrais paies pēc tam atkal salūzīs jūs atkal gaidīsiet u galu galā beigsies garantija

D domino 05.04.2008

gadījumā tas mp4 nebija NASH?
ja tā tad es tādu arī pirku valmieras tehnoland.
pats mp4 bija vnk mēsls.
un tā ir bijis arī manām draugiem kam ir tās pašas firmas.

D Darja 05.04.2008

Man ir NASH firmas MP4, nopirkts Tehnolandā, viss joprojām ir OK, jau otro gadu

L laimis 27.09.2008

nopirku beigtu zirgu

C cilvēks 27.09.2008

Nekādi nespēju saprast tos cilvēkus, kuri saka vai raksta - neiepērcieties tur un tur, nepērciet to un to, nožēlosiet...tas ir murgs !!! Ne jau visas preces, no konkrēti minētiem veikaliem ir tik sliktas. Reizēm ir jāsamierinās ar to, ka arī visiecienītākajos un populārākajos veikalos gadās pa kādam brāķim un ne jau veikals tur ir vainīgs, bet gan attiecīgā produkta ražotājs!!! Tehnoland veikalā esmu pircis vairākas preces un nekādu problēmu vēl nav bijis, tiesa gan ne NASH:))

J Juris 03.12.2008

Es arī vienreiz nopirku sūdu no tehnoland, pēc tam arī nožēloju!

A aigars 15.01.2009

Cik lielam debīliķim ir jābūt lai kaut ko tādu kā NASH pirktu!Nopērk mēslu pa kapeikām un vēl sūdzās!
KAPEIKPISĒJI

A Antons 11.05.2009

Ja jums nepaveicaas ar preci, tad tas nenoziimee ka tur viss ir slikts...

Q qqq 15.07.2011

Сам сделал глупость и приобрел некачественный товар в этом магазине. В процессе покупки продавцы разговаривают с вами культурно, но как только вы купили вешь, вы для их уже никто. А если вы еще принесете вешь на ремонт или на возврат единственное что вы от них получите это хамство и бескультурное поведение. Советую вам обратиться с письменной жалобой в центр защиты прав потребителей - http://www.ptac.gov.lv (телефон консультанта - 65452554).

R RolandsKabrins 03.09.2011

Jēkabils filiālē vadītaja ir cilvēku šmaucēja šodien nopirku viņu vaikalā printerim kārtriģu kurš negāja
un man naudu neatgrieza
neieāsku šinī veikālā nevienam iepirkties