www.sudzibas.lv Tehnoland AKCIJAS PRECES

Tehnoland - AKCIJAS PRECES

Gribēju informēt, lai neuzķeraties uz TEHNOLAND izliktajām akcijām. Noformējot pasūtījumu internetā biju tik priecīga,, pie tam vēl piegāde bezmaksas, visu aizpildīju internetā nopirku, tā bija svētdiena. Nākamajā dienā man zvana, ka prece būs nedēļas beigās, nākamajā dienā man zvans, ka kļūda, ka prece vairs nav pieejam, izpārdota, jutos pievilta un sapratu, ka tam veikalam uzticēties nevar un interneta pasūtījums viņi NEŅEM VĒRĀ. Pie tam zvanītāji melo, jo divi zvanītāji bija un abi runāja savādāk, sapratu, ka kaut kas nav tīrs, bet ko tur ņemties, lai paliek uz viņu sirdsapziņu.ČILVĒKI, JA NEVĒLATIES VILTIES NEIEPĒRKATIES VEIKALĀ 'TEHNOLAND.

X

X xandronx 17.12.2015

Vissliktākās atsauksmes par tehnoland apkalpi un to veikalu, neiepērkaties cilvēki būs jāviļas

X xandronx 17.12.2015

Viņi ļoti šmaucas, it sevišķi uz viņu izliktajām akcijām

Tehnoland.lv 05.01.2016

Tehnoland.lv

Cienījamais klient!
Atvainojiet par radušos situāciju. Saistībā ar pirmssvētku laiku un lielu pircēju interesi par precēm, sistēmā nebija pieejama jaunākā informācija saistībā ar preču atlikumiem, pieejamību un cenām, kas radīja nelielas neprecizitātes saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Mēs strādājam, lai uzlabotu klientu apkalpošanas servisu un pieejamās informācijas kvalitāti. Mēs novērtējam Jūsu komentāru un ceram Jūs redzēt starp mūsu pastāvīgajiem klientiem, kuri ir novērtējuši mūsu piedāvājumu un piedāvāto servisu. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

E Elvita 02.07.2016

Pirmdien vakarā pasūtīju preci,kas ir noliktavā,otrdien man zvana un saka, ka piegāde būs ceturtdien vai piektdien,kurjers zvanīs. Pienāca sestdiena,zvanu,prasu,kad atvedīs, man atbild,ka prece nav nemaz uzlikta piegādei, atvedīs otrdien.Otrdien zvana kurjers par piegādi 11tos,protams,esmu darbā,tehnoland biju pieteikusi piegādi uz 19tiem,ko apstiprināja. Kurjers saka,ka viñi strādā līdz 17tiem, tā nevar būt taisnība. Par laimi trešdien biju pañēmusi darbā brīvu dienu,lai tiktu uz savu izlaidumu un no rīta varēju sagaidīt kurjeru,citādi tā es vēl aizvien nebūtu tikusi pie preces.

D dzastine 25.07.2016

JĀ šajā veikalā nekas nav mainījies, kārtējā vilšanās... ieviesusies kļūda, prece par piedāvāto cenu ir beigusies. Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā...