www.sudzibas.lv TEHNO-LIDER Nekvalitatīvs serviss

TEHNO-LIDER - Nekvalitatīvs serviss

Sveicināti !!! Neremontējiet savu auto TEHNO-LIDER autoservisā Lubānas 78 ,Pļavniekos. Esmu tur remontējis vairākas reizes savus auto un pilnībā esmu pārlicinājies ka šajā kantorī "strādā" cilvēki kas haltūrē ar O zināšanām par auto uzbūvi. Reizi sanāca ātrāk atnākt pēc sava auto un pamanīju ka meistars ar stāžu un pieredzi automehānikā, kā man te apgalvoja auto remontē pēc kaut kādas grāmatas, nu lai nu tā būtu mūžu mācamies. Taču šajā servisā esmu remontējis gan motoru, gan ritošo daļu un nelielas ķibeles elektrībā, jāteic atklāti gandrīz katru reizi esmu griezies pie citiem auto spečiem kā rezultātā esmu savām acīm redzējies šīs te neizdarītās lietas līdz galam par ko Tehno-lider no manīm ir noslaucis diezgan lielas naudiņas.
Mans šīs pretenzijas mērķis ir brīdināt jūs un pasargāt jūsu auto un naudas maciņus jo tie kas ir saskārušies ar šādām situācijām domāju sapratīs par ko iet runa.
Lai jums veicas labi ripo auto !!!

J