www.sudzibas.lv Tavas smaržas smaržas nav oriģinālas

Tavas smaržas - smaržas nav oriģinālas

Nepērciet smaržas no Tavas smaržas www.tavassmarzas.lv SIA Baltix. Smaržas nav oriģinālas, no oriģinālajām tās atšķiras ar nenoturīgu aromātu (aromātam ir arī cita smaržu nianse), smaržām ir cita krāsa kā oriģinālajām un mēdz būt arī tehniski bojājumi pudelītei.
Un neticiet viņu mājas lapas komentāriem, kur visi tik atzinīgi izsakās. Tajā saitā vienkārši nav iespējams pievienot negatīvu komentāru :)

Z

E Experts 25.10.2011

Un ko tu pakaļa tāda gribēji??? Domā smaržu izplatītāji ir tādi lohi un pārdos tev oriģinālās smaržas par puscenu? Tie visi ir viltojumi, kas domāti tādiem losīšiem, kas nevar atļauties sev nopirkt kvalitatīvu preci, bet toties grib smalki smaržot... Tas pats attiecas arī uz dažādu brendu apģērbiem, kuru lētos pakaļdarinājumus var papilnam ieraudzīt uz mūsu "stilīgo" jauniešu mugurām...

L Lala 25.10.2011

Kad es norauju kārtīgu zobu, visi apkārtējie brīnās, kas par burvīgām smaržām, jo es katru dienu dzeru trīskārtīgo.

B Baiba 25.10.2011

Lala, es neieteiktu trīskārtīgo, jo viņam ir pārāk spilgtas augšējās notis, kas izpiržot paliek vēl intensīvākas. Visideālākais iekšīgai lietošanai ir Šiprs!

E es es es er 25.10.2011

izrādās, ka ir vēl kāds, kas iegādājies plaģiātu pie viņiem.
Komentētājiem taisnība, ko tu gribi, ja piedāvā smaržas par puscenu - manā gadījumā uz akciju. Bet gribās jau reizēm noticēt pasakām.

Nav ko cerēt uz brīnumiem un jāiepērkas pazīstamos smaržu veikalos.

š Šoks 25.10.2011

:D Lala, tu tak esi ķerta:D:D

N Neitrāla 25.10.2011

Man arī ir labs aromāts, tas no cūku ganīšanas!

N neitrālā 25.10.2011

idiots, pietiks zem mana nika "sēdēt", debils-īsai.Laikam pēc sevis spried?

N Neitrālai 25.10.2011

Beigsi lamāties, tad nerakstīšu!

S Selinna 26.10.2011

Smarzas ir neoriginalas, internet veikals ir nelegal, un pardeveji ir jauni puisi kas neko nesaprot no dzives..tas ir ka no pamojkas
atri pardot un uzreiz slepjas lai apmainitu un naudu izledz telefonu...sausmigs Tavassmarzas veikals

N neitrālā 26.10.2011

Ārzemēs vēl var iegādāties originālas smaržas.

J jārīkojas 27.10.2011

ha ha, neesmu vienīgā!

Tikai nepērciet smaržas no Tavas smaržas, ko piedāvā labaprece.lv uz akciju. Atveda man tādu sūd..., ka gāju uz labaprece.lv, lai atgriež naudu atpakaļ. Un, paldies atsaucīgajiem labaprece.lv darbiniekiem, kas naudu par smaržām man atskaitīja atpakaļ jau nākamajā dienā.
Smaržas, ko viņi pārdod ir viltojums, ko pārbaudīju smaržu veikalos. Ja smaržām vajadzēja būt dzidri rozā krāsā, tad tās bija rozīgi dzeltenīgas, nerunājot par aromātu, kas bija pilnīgi citāds kā normālajām smaržām+vājš. Un vēl bojāts korķītis un mistiski hieroglifi kastītes iekšpusē.

Un arī man puisis Roberts no Baltix necēla vairs klausuli. Žēl, ka labaprece.lv grauj savu reputāciju, sadarbojoties ar šādiem uzņēmumiem kā Baltix.

Atliek vien palasīt atsauksmes par Baltix un viss top skaidrs.

M m 27.10.2011

Nu ja

G gatis 27.10.2011

Tas pats www.ienacunnoperc.lv tikai tagad www.tavassmarzas.lv un par lielu summu. Tas pats mājas lapas formāts tikai cits fons.

Roberts Finsters

D Dina 10.11.2011

Nu jā, vajag laikam iepriekš palasīt komentārus, nevis ieiet mājas lapā un uzticēties tam, kas tur rakstīts. Es arī nopirku tur smaržas un tāaaaaaads mēsls vispār nav redzēts, nu kā tā var krāpt? Laikam piezvanīšu uz patērētāju tiesību aizsardzības biroju.

I ivars 27.12.2011

man ar paardeva viltotas smarzhas kā oriģinālas un pēc tam vairs nav sazvanāmi!