www.sudzibas.lv Tava Tehnika Nepatiess apraksts

Tava Tehnika - Nepatiess apraksts

Noprku zāği, majaslapa rakstits 4.3zs, protams kad jau zağis ar kurjeru piegadats, un par preci jau ieprieks internetbanka samaksats, smaids no sejas pazuda jo uz kastes rakstits 2.7zs, galigi neder tam darbam priekš kā es viņu pirmkārt pirku, cerams nokalpos vismaz tik ilgi lai atpelnitu sevi. Diemzel zinkaribas dziits zāği iemegjinaju, lai parliecinatos vai vsp darbojas, atpak sutit un klaigat par savu neapmierinatibu negribu, pietiks ar so atsauksmi. Vismaz citi lai neiegrabjas "deļ apraksta"

I I 21.01.2021

Šis? Benzīna ķēdes zāģis black 4.2hp 2.0kw
tur jau aprakstā ir kļūda. Domāju, tas, kas veido aprakstu nesaprot par ko to dara.
2kw ir 2,6xxx hp

1 1YSVxpY6B5 18.12.2021

Pasūtiju veikalā Tava Tehnika eļļsa atsūcēju.E pasta sarakstē atsūta arī tehniskos parametrus,kā arī piegādes laikus.Paiet viens termiņš, nekā,atsūta citu termiņu, atkal nekā,tad sola ka menedžeris sazināsies.pa velti gaidu . Kamēr pats nesac meklēties nekas nenotiek.Ari pēc tehniskā apraksta prece neatbilst tam kas tika piegādāta.Ta ka kārtigi apdomājiet pirms saistaties ar šo kantori

G Gulbenietis 18.12.2021

Tava tehnika Daugavpils veicis tirgo lētu ķīnas tehniku, kura citur, pārsvarā, maksā dārgāk. Nevari gaidīt no pilas par 50 eur to pašu, ko no citas par 0,8-1 k. Kaut, ja saimnieks nav da*****, arī lētās strādā labi, ja nav ntie meži mēnesī jānobliež. Malkai un meža, dārza sakopšanai pat baigi ok.

J Janis Grislis 27.12.2021

Zāğis priekš cenas ļoti labs , bet meloja aprakstā , pec jaudas vājāks kā husqvarna 240

J Janis Grislis 03.08.2022

Piekrītu ,mans šinī veikalā pirktais zagis Erman gan nelaimes čupa vien sanaca, jālabo pec katram 5 bākām, bet bračka citur pirktais Garden( ari ķīniešu ) iet godam jau paris gadus , esam ari mezā padarbojušies, nekada vaina, smags gan pec velna.
Nav svarigi kur pirkts, veilals neražo , tikai izplata.

A Andrejs Krainovs 16.11.2023

Tava Tehnika - šim veikalam nē, ja nepieciešams oriģināls brenda ražojums! Аpšaubāmas izcelsmes instrumenti, ja pārdod ķīniešu pakaļdarinājumus, kuram uzlīmes poļu valodā, tad, vismaz, būtu nelīmējuši vācu firmu logotipus !

Tava Tehnika - для этого магазина - НЕТ, если вам нужен оригинальный брендовый товар! Инструменты сомнительного происхождения. Если продают китайские фейки с наклейками на польском языке, то хотя бы ненаклеивали логотипы немецких компаний!