Talsu veselības centrs - Slikta attieksme

Ko darīt slimniekam, kurš apmeklē Talsu veselības centru(poliklīniku) un saskaras ar nepatīkamu attieksmi no ārsta puses? Mana meita griezās pie ārsta ķirurga Priedītes ar lauztu pirkstu, pirmajā reizē samaksājām 3LS(meita ir pilngadīga), nākamaja reizē meita gāja noņemt ģipsi, nosēdēja rindā 5 stundas, tikusi ārsta kabinetā tika nolamāta, ka nav samaksājusi par ārsta apmeklējumu, lai tinoties projām.Meita nezināja, ka par atkārtotu apmeklejumu ir jāmaksā.Vai ārsta pienākums nebija laipni paskaidrot, ka jāsamaksā, nevis pacients jānolamā?
Meita būtu labprāt samaksājusi un atgriezusies pie ārsta, ja nebūtu jāuzklausa tik pazemojošas piezīmes! Bet šoreiz pie ārsta neatgriezās.Iesim pie privāto ķirurgu, kur jāmaksā protam 3x vairāk, bet attieksme ir ļoti laba.
Un šī nelaipnība nav pirmā reize, sūdzības ir gan no draugiem, gan radiem un paziņām.Kā jāiet pie Priedītes, tā tas ir nepatīkams pasākums!

V

Komentāri (1)

A Aleksa 02.12.2011

CIk man zināms, tad valsts medicīnas iestādēs bērni līdz 18 gadiem ir atbrīvoti no pacienta iemaksām. Vineta, mēģinājāt sazināties ar šī centra vadītāju? Veiksmi Jums!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes