Talsu veselības centrs - LORs Dobele

Sveiki! Esmu ļoti nepatīkami pārsteigta par Talsu Veselības centrā strādājošo LORu. Attieksme ir pilnīgi zem katras kritikas. Kā var tāds cilvēķs strādāt medicīnas jomā. Mana situācija bija sekojoša - bērns (5g), kuram sāp austiņa 4 dienas, paaugstināta temperatūra un vēl sāk tecēt austiņa; zvanot dakterei un lūdzot, lai apskata bērniņu, strikti atpild, ka viņai pieraksts pilns, nekur "iespraust" nevar, pēc darba laika beigām nepalikšot, jo viņa esot braucošā daktere (no Rīgas), lai es eju ar savu bērnu kur vēlos. Dažos vārdos sakot,- mūs pasūtīja trīs mājas tālāk. Tik kategorisku attieksmi un neiejūtību no ārsta puses...SUPER. Vai šāda daktere vispār ir vajadzīga? Viņai darbs sagādā tikai riebumu un nepatiku.

I