www.sudzibas.lv Talsu veselības centrs Nekvalificēti darbinieki, vadības vienaldzība

Talsu veselības centrs - Nekvalificēti darbinieki, vadības vienaldzība

Nesen nācās apmeklēt elektrokardiogrammu šajā iestādē, biju šokā kad mani šo procedūru veica sieviete vārdā judīte kas strādā reģistratūrā un kuras satiksme maigi sakot ir nepieņemama un kā pati teica nav nekāds sakars ar medicīnu un tā te notiekot. Kā arī painteresējos pie pie paziņām un uzzināju kad ir bijušas arī situācijas kad kabinetā atrodas pati iestādes vadītāja, grāmatvede, un jau iepriekš pieminētā sieviete. Kā zinām veicot šo procedūru ir jāizģērbjas līdz viduklim, un neuzskatu kad telpā būtu jāatrodas vel kādam cilvēkam izņemot speciālistu. Uzskatu kad tas ir nepieņemami kad vadībai ir vienalga kad nekvalificēta persona tiek norīkota šajā dabā, un nespēj nodrošināt kvalificētus darbiniekus.

K

D Dakteriitis 11.05.2018

"...kuras satiksme maigi sakot ir nepieņemama...".

Kas tieši- viņa staigā nepareizā virzienā, vai apstājas kur nedrīkst?
Varbūt pa nepareizo gaiteņa malu iet?

Droši vien īsta satiksmes pārkāpēja!
Mīļo cilvēciņ, ja raksti publiskas sūdzības, var taču ievērot vismaz pamata gramatikas normas.

"biju šokā kad mani šo procedūru veica sieviete vārdā judīte kas strādā reģistratūrā un kuras satiksme maigi sakot ir nepieņemama" - ja pēc EKG cilvēks sāk rakstīt tik murgaini, tad ar procedūru tiešām kaut kas nav labi. Bet varbūt problēma nav kardioloģiska?

P Paciente1 10.07.2018

Tā tiešām nav normāla situācija, ka medicīniskas manipulācijas veic persona, kurai nav attiecīgās kvalifikācijas un pat medicīniskās izglītības! Šajā iestādē tiek pieļauta vēl virkne pārkāpumu gan attiecībā pret personālu, gan arī pacientiem!