www.sudzibas.lv Tabakas Nams Pārdevējas uzvedība

Tabakas Nams vaļņu 8 - Pārdevējas uzvedība

Šodien 17 aprīlī 2019 gadā plkst 13.00 es ienācu veikalā, kas atrodas vaļņu ielā 8, lai nopirkt cigārus un šķiltavu. Pajautāju pārdevēju, vai ir šķiltavas ar kubas republikas ģerboni. Izrādījas, ka tādas nav pārdošana. Man piedāvāja šķiltavas ar čegevaru. Es atbildēju, ka negribu pirkt šķiltavu ar slepkava seju. Pārdeveja uzreiz sāka slavināt totalitaro režīmu gan staļinisko, gan vācu nacistisku. Piedāvāja man pirkt šķiltavu ar... Adolfa Hitlera tēlu.. Kaut gan ari tādas nebija pārdošanā. Sāka sludināt antisemītiskas un rasistiskas idejas, teica, kad nekād nebrauks uz Izraēlu.. Man tas bija šoks. Ilgus gadus es apmeklēju šo veikalu, neko sliktu es neesmu darījis tabakas namu veikaliem, neko es ari neizteicu pret pārdevēju, bet tikai gribēju nopirkt šķiltavu ar kubas simbolu. Pārdevēja uzvedas pilnīgi neadekvāti, turpināja slavināt totalitārismu, komunismu, apvainoja man otra pasaules kara noziegumos, turpināja slavināt antisemītismu. Domāju, ka viņa bija narkotiska reibumā stāvoklī. Tagad es nejiešu nekād šājā veikalā, kaud gadiem ilgi biju godīgs pircējs. To, ko viņa izdarīja ir pilnīga tabakas nama diskreditācija un patvaļa. Es biju skaidra pratā un neprovocēju pārdevēju uz tādu uzvedību. Pārdevēja ar savu rīcību izdarīja visu, lai diskreditētu tabakas nama biznesu un reputāciju. Lūdzu pārvest šo pārdevēju uz citu veikalu, jo man nav nekāda vēlēšana nākt šajā veikalā. Es neesmu citas firmas vai konkurentu aģents, bet tikai ilggadīgs pircējs, kas kļuva par hamiska pārdevējas uzvedības upiri. Kādēļ pircējiem jāklausās no pārdevējiem ekstrēmiskus un pseidopolitiskus murgus? Kur ir pieklājība un civilizēta attieksme? No citiem pārdevejiem man neizdevās klausities kaut ko tādu. Citi mani draugi ari norāda uz pārdejoju ar tumšiem matiem, kas uzvedas dīvaini un lasa politiskas lekcijas pircējiem. Vārdu un uzvārdu, ka sauc to pārdevēju es nezinu. Viņa strādāja šodien 2019 g.17 aprīlī. Tagad, pateicoties pārdevējas runām es neiešuj vairs šājā veikalā.

A

Komentāri (6)

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

L Linda* 18.04.2019

Kāds murgs :D

G grumpy 18.04.2019

Based and redpilled.

ramona 18.04.2019

Nu bet neej. Smēķēšana ir kaitīga un tu esi tam pierādījums

A Artūrs Dante 19.04.2019

Bet īstenībā viss kārtībā - Hitlera idejas ir vispareizākās, kur problēma ?

T TavaMamma 23.04.2019

Neej gan vairs uz to veikalu , pārdevējai tā noteikti būs labāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes