Tabakas Nams - Bledibas

Uzmanas potencialie darba njemeji!Tabakas nams uzaicina uz darba parrunam, pec tam piedava pastradat uznjemuma veikala vienu dienu(par velti protams) it ka lai apskatitos kas un ka.Liek uzreiz stardat ppie kases neapmacot un logiski ka darba dienas beigas rodas kads iztrukums, jo cilveki maksa ar karti, skaidra nauda, perk ZZ, BiFri utt...tu vel isti nesaproti ka vis tas strada un vakara beigas tev pazinjo ka kase iztrukums UN JAMAKSA tev no savas kabatas!!!Ta iz cuciba un te darbs butu darba inspekcijai!!UZMANAS sis uznjemus ir blezi un LATVISKI tur neviens ar neprot runat!!!

E Emils 01.12.2010

Īsti nesapratu kāds ir sakars starp iztrūkumu kasē un valodas lietām... Ja ar Jums nebija noslēgts Darba līgums tad priekš kam Jūs atlīdzinājāt šo iztrūkumu?...

L Likumuzraugs 01.12.2010

Ja jums lika strādāt kaut vienu dienu, tad vajadzēja noslēgt darba līgumu. Ja šāda līguma nebija, jūs varējāt arī neko nemaksāt! Kā viņi pierādīs, ka jūs esat viņu darbinieks?
Pirms kaut ko darīt, vajag likumus mazlietiņ pastudēt!

Latvijā nedrīkst neviens strādāt bez darba līguma! Tas, ka jūs strādājāt bez darba līguma (kaut vienu dienu) ir ļoti rupjš pārkāpums no darba devēja puses!!!

Es nu gan nebūtu maksājis!

S Stoned Buddha 09.12.2010

Nu baigie blēži! Interesanti zināt, vai darba vakancē bija kaut kas minēts par nepieciešamo darba pieredzi ar kases aparātu vai vispār veikalā? Vai viņiem viss pofig, ka tikai kāds strādātu...? Bet tas, ka neviens neprot latviski runāt, tas vispār ir šausmas!!! Kā tā var??? Viņiem, gadījumā nebija lielas un zaļas galvas?

. .madars 14.12.2010

kuraa tabakas nama veikalaa tev lika straadaat??

ī īstā 14.12.2010

Vispār jau cik es zinu tad latviski tur runā, un ir ļoti daudz latviešu darbinieku.Ja tev liekās ka šajā darba vietā pret tevi slikti izturējās, tad tev jāiet pastrādāt Rimi, Iki vai Maxima.Vēlu veiksmi!

L Lakrecijs 16.01.2011

Dzivoju blakus vienam no veikaliem un pec noverota varu tikai brinities, ka vel atrodas cilveki, kuri atkal un atkal ar ceribam uz paliksanu megina tur stradat.
Bet tagad jau bezdarbs un nemitiga kadru maina acimredzot ir veikala vadibai tiri izdeviga...Domaju, ka darba likums tur tiek parkapts ne tikai darba ligumos.

Z zinaida 16.01.2011

A inspekcija sidit i zdet, poka ti zalobu ne napi6e6! kak tebja tam razveli, kak loha! Zvoni v inspekciju! A ne noj zdesj! Pozoriche!

P peliitem 10.11.2011

Pati esmu šajā uzņēmumā pastrādājusi un varu pateikt, ka pārsvarā tur strādā krievu val runājoši darbinieki bet viņi māk runāt latviski savādāk pat darbā neņem bez vajadzīgās kategorijas.Bet man atkal cita rūgta pieredze, tu tur strādā gandrīz bez brīvdienām kā pārdevējs saņēm minimālo algu oficiāli un PĀRĒJO KONVERTĀ (30Ls) un no tām pašām kapeikām tev katru mēnesi noskaita par iztrūkumiem veikalā un ja tev gadās negodīga vai bezatbildīga kolēģe tad iztrūkumi vienmēr un jāapmaksā uz pusēm un ja tu nepārzini savu sortimentu piem.vīnus no A-Z tad tevi soda ar naudas sodu no 20-30Ls vārdu sakot atrod iemeslu tevi sodīt uz naudu katru mēnesi.Bet kā man notika, es saslimu savā pirmajā brīvdienā un paziņoju bosiem ka nokljuvu slimnīcā ar nopietnu kaiti, ar ko viņi man atb.tad tu pirmdien darbā būsi, tev jābūt obligāti?!kad pateicu kāds darbs ja šodien iegūlos slimnīcā a man atteica, ka pie mums slimot nav pieņemt un protams izteicās ka neviens man to netaisās apmaksāt.Un tad kad viņi saprata ka man tas uz ilgu tad man noteica vai nāc ātri uz darbu vai raksti atlūgumu protams kā arī es izdariju kad atveseļojos jo tik cūcisku attieksmi no priekšniecības es negaidiju un nepacietu un bij pretīgi tur turpmāk strādāt ka pret tevi izturas cūciski.NEVIENAM TUR NEIESAKU IET STRĀDĀT TUR PRIEKŠNIECĪBA NECIENA SAVUS DARBINIEKUS UN IZTURAS PRET VIŅIEM KĀ PRET DZĪVNIEKIEM!