www.sudzibas.lv Tabakas Nams Negodīgs Pārdevējs

Tabakas Nams - Negodīgs Pārdevējs

Labdien! Vēlos izteikts savu sūdzību par veikalu tabakas nams. Vakardien 18. 12. 15 aizgāju uz veikalu iepirkties pulkstens bija 21. 58Iegāju veikala un paņemu ūdeni, veikala bija daudz cilvēku kuri iegādājas alkoholu bija garas rindas. Es paņemu savu preci un piegāju pie kases lai par to samaksāt. Stāvēju rinda apmēram 5 minūtes tad pēkšņi ienāk veikala veca sieviete gados un paņem pudeli ar šņabi un pienāk pie rindas un baksta mani aiz muguras es neņemu vēra domāju ka netīšam. Tad kad pārdevējā apkalpoja visus pienāca mana kārta un es biju gatava jau maksāt kad aizmugure stāvoša sieviete uzbāžas ka lai viņu apkalpo pirmo jo viņai alkohola pudele un viņai laiks iet palikušas 2 minūtes līdz 22. 00. Un pārdevēja saka viņu apkalpot ka pat neatvainojas un nemanīja ka es pirmā stāvu jau rinda. Un sieviete saka tu pagaidīsi ar savu ūdeni tev nekas nenotiks es atbildēju ka mani mājas varbūt bērni gaida a tu pa priekšu lien ar savu pudeli. Un pārdevēja pat nevārda nepateica. Loti bezkaunīgi pārdevēja ja es neiegadajos alkoholu tas nenozīmē ka mani nav jāapkalpo ja stāv klient tev ir jāapkalpo visus nevis jāšķiro cilvēkus. Es neesmu vainīga ka pēdēja minūte ieskrien veikala pakal savai pudelei un nav laika pa dienu nopirkt. Redz ka rodas dzērāji. Loti bezkaunīgi pārdevēji.