T Market

Arī Jēkabpilī atvēra T-Market veikalu. Rindās nav jāstāv, bet tur ir daudz pircēju. Arī es eju iepirkties! Tur ir lētas un kvalitatīvas preces. Piemēram, es pērku "Limbažu piens"produkciju. Piens maksā 21 santīmu. Tas vienmēr ir svaigs. Patīk, kā viņi iesaiņo gaļas izstrādājumus -- uz "paplātītēm" , caur celofānu labi redzama tās kvalitāte. Nekad nav nācies aiziet neapmierinātai!!!

N nesix 12.09.2003

esmu bijis 3x t-marketaa pie teikas un 0x maximaa, bet ar to man pilniigi pietiek lai abgalvotu ka lietuvieshu veikali suukaa. vieniigais prieks bija ka man vienaa reizee izdevaas iepirkties par 8santiimiem, jo paardeveejs pat nespeeja no kases aparaata pareizi nolasiit to summu kas buutu jaaizdod.

D djux 25.09.2003

T-Market ir galigakais mēsls 100%