T Market

T-markets ir viena no tām, mauprāt, mūsdienu tirdzniecības vietām, kur iegādāties sabojājušos produktu nav problemātiski. Man tā gadījās ne reizi vien ar pienu, termiņš uz paciņas nav beidzies, bet piena pakā-rūgušpiens! Pie tam ieejot šajā veikalā (t-markets pie Mēbeļu nama) mani nepamet sajūta, ka tieku uzskatīta par potenciālu zagli un reiz pat tiku izlamāta no apsarga puses jo neveikli mēģināju tikt pie groziņa. Šobrīd labāk izvēlos iepirkties centrā un ar iepirkuma maisiņiem grūztīties trolejbusā nevis T-marketā!!!

V Valdis 24.09.2003

Arii man ir nacies izbaudiit shi veikala "svaigos produktus".Es reiz nopirku bulcinju (tipa shodienas),bet veelak (peec aptuveni 5 min.) to kartiigak apskatot atklajaas ka bulcinja ir sapelejusi.