T Market

reku antireklaama pashai shitai lapai - nenjem pretii garumziimes un miikstinaajumus! he - un grib lai citus te kritizee! eniivei reku jums tas pats ko ieprieksh gribeeju teikt, bet nu jau izmantoju translatoru! =)vispaar neesmu redzeejis galjimaaku veikalu parshito! kaukaada leeta humpalu bode!Un vispaar nesaprotu to vinju stilju tirgot etikji ar limonaadi pilniigi identiskos iepakojumos! un tad te naakas klausiities pa radio vai TV, ka kaads iedzeeris etikji nejaushiibas peec, jo redez domaajis, ka njem limonaades pudeli! Vienkaarshi njemt un uzspridzinaat visus t-marketus un maximas! glupi , bezgaumiigi, piebaazti ar nekvalitatiivaam preceem, kaukas veel bezsakariigaaks par centraaltirgu!un kasieriishu apkalposhana vispaar ir reaali bezkauniiga un nelaipna!

J

A a 01.04.2004

Ne tak uzh v T-market vsio ploxo! Mne etot magazin o4en nravitsia.

A Anita 11.07.2004

Man gan rāda visas garumzīmes. Droši vien ne ta noregulējies. Kad pieslēdzu Internetu man uz XP arī nerādīja, bet tagad citur jāspiež tizlākā vietā.