www.sudzibas.lv AKROPOLE Briesmīgs t/c apsardzes darbinieks

T/C Akropole - Briesmīgs t/c apsardzes darbinieks

Jau pirmaja veikala atklasanas diena nacas rakstit garu sudzibu par apsardzes darbinieku, ar numuru p 01 782 (vardu vins man neatklaja) . Ieejot veikala aldo, saka pikstet drosibas varti, lai gan es nekur nebiju vel iepirkusies. Apsardzes darbinieks uzreiz lika iznemt somas saturu, kas miniatura somina bija loti niecigs. Apstulbusi, saku nemt ara mantas, kas lidzi ir jebkurai sievietei - atslegas, telefonu, naudas maku, darba ieejas karti... Apsargs izsmejosi komenteja, ka ''visadi pikstuli'' esot soma (noradija uz manu darba karti) , lika katru manu atseviski laist cauri drosibas iekartai, sakot ''nu tu prosta laid cauri'' - uzrunaja mani uz tu visas sarunas laika, ari tad, kad vinam par to aizradiju un nespeja noformulet teikumu izmantojot tikai latviesu valodas vardus!
Tad, kad biju izgajusi cauri drosibas iekartai pati, izlaidusi atseviski savu sominu un darba karti, vins turpinaja teikt, ka jalaiz cauri parejas mantas (kas absoluti nebija aizdomigas - atslegas? Telefons?) , vins panema rokas manu naudas maku (!) un jau taisijas pats ar to kaut kur doties, kas man un manam viram bija nu jau traki par daudz! Neatlavu sevi vairs turpinat pazemot un, panemusi visas savas mantas, devos nikna prom.
Tomer pec mirkla atgriezos, lai uzreiz izteiktu sudzibu par so darbinieku. Tagad drosibas iekarta vairs nepiksteja, bet apsargs atteicas nosaukt savu vardu. Teica, ka vinam man nekas neesot jasaka. Tas nu gan ir loti interesanti, ka darbinieks, kurs atlaujas mani pazemot, saukt uz tu, neprot formulet teikumus latviesu valoda, izsmejosi izturas pret manas somas saturu un mani pasu, ir tiesigs man pat savu vardu nenosaukt, bet man viss sis ir japacies? !?
Esmu pilnigi un absoluti vilusies t/c akropole spejas pienemt darba adekvatus, kulturalus darbiniekus! Pilnigs kauns!

really? 05.04.2019

pati jau ar istaa, kas uz veikalu speras jau atversanas diena, noteikti cerot uz "bezmaksas davaninjaam"!

A Altinel 05.04.2019

Velos noradit, ka uz veikalu ikviens var doties jebkura ta darba laika, ari pirmaja diena. Izskatas, ka uzskatat, ka veikala atversanas diena lauj darbiniekiem uzvesties nekorekti un rupji, tapec uz to nebutu jaiet. Jus noteikti iederetos but attieciga darbinieka kolegis.
Aplukojot Jusu atstatos komentarus citam sudzibam, redzams, ka Jus savu laiku terejat, lai atstatu nevajadzigus un ar situaciju nesaistitus ierakstus.

C critical thinker 05.04.2019

nu, ieejot kāda viņam vispār daļa. pieļauju, ka no viņa skatu punkta viņš palīdzēja atrast pīkstošo priekšmetu, lai visur nepīkst un nerada pārpratumus.

RAMONA👀 05.04.2019

Mans subjektīvais viedoklis- nu nav normāli tie, kas tur vilkās pirmajā dienā.
Atklāšu noslēpumu- tas veikals tur būs arī rīt, pēc mēneša, gada. Ko drūsmēties un pēc tam rakstīt pisuļkas?

A Altinel 05.04.2019

Kāda ir saistība veikala atvēršanas dienai ar aprakstīto situāciju?

RAMONA👀 05.04.2019

Tu vēl jautā? Njaaaa...

B BK 05.04.2019

Tu gan esi rupja un lecīga. Gan jau biji pelnījusi, tādu attieksmi no apsarga.Maini savu attieksmi pret citiem.

L Lietоtājvārds 05.04.2019

Un pašā sākumā nevarējāt vēlreiz iziet caur vārtiem? Un ko vīrs, nevarēja aizstāvēt?

P Pīkstulis 05.04.2019

Es apsarga vietā tev un vīram mutē iebāztu par tādu attieksmi!

E engineer 05.04.2019

Pilnīgi piekrītu.

U UnaFlor 20.03.2020

Tas ir apsarga darbs, pārbaudīt.

E engineer 05.04.2019

Sūdzība ne par ko. Jums labāk pie ārsta griezties. Vai uz laukiem dzīvot, nevis pilsētā radīt savu stulbumu.

P Pelekais Latvietis 06.04.2019

Pati vainīga, skrien pēc bezmaksas dāvanām un tagad tēlo baigo dāmu..