www.sudzibas.lv T-Bode apkalpošana

T-Bode - apkalpošana

Cilvēku nebija, biju iegājusi apdrukāt kreklu, bet - kamēr man pievērsa uzmanību...visu laiku tik runāja, kādu kredītu ņemt...un tā visu laiku - 1 teikumu man, 2 - kolēģēm...negribas jau neko sliktu teikt, jo veikals tiešām jauks, bieži izmantoju tā pakalpojumus, bet...tā gan nebija smuki...

L Lilu 27.05.2008

Ari gribeju uzdavinat draudzenei T-kreklu ar uzdruku un bildi. Vieniiga vieta, ko zinaaju, bija T-bode. Aizgaju uz Origo. Ja uzmaniibu nepieversh, taa tas ir, bet ja nu tomeer piever6, tad sakas citas probleemas- s izmers balta maika- NAV, bus tik nedeeljas beigas. Ok, atraadu internetaa, kur ir veel veikali. Aizbraucu uz Olimpiju-ari nav s izmeru . Ok, aizbraucu uz Spice (labi ka ir ma6ina) - nav. Nopirku maiku Sepallaa. Gaju atpakalj uz Olimpija- dabuju tik uzdruku, jo nestradajot tas aparats, ar kuru taisa bildes!!! Aizbraucu uz Spice (skaridiju no kaadiem 19). 22 veikals taisas ciet. bija 21:30. Pus stunda un njemot veraa, ka mani tur jau pazina, jo pa to dienu jau biju iegajusi- man saka, ka nevare6ot sataisiit, jo darba dienas beigas. Rezultaats-davanas nav, nervi sa4akareti, laiks un benziins izlietots vejaa. SERVISS!!!

M MADARA 05.06.2008

nu jā, daļēji piekrītu...tāpēc maikas vienmēr pērku kur citur, jo zinu, ka tā būs kvalitatīvāk...un tad eju apdrukāt...

G gartanjan 05.06.2008

nakamreiz - ir daudz vieglāk un atrāk pasūtīt t-krekliņu šeit:

www.tart.lv :: dāvanas - apģērbu, krūzīšu, nozīmīšu, puzzles apdruka. Dizaina izstrāde. Pasūtījumi online.

D Danjka 10.07.2008

Cik tur esmu gājusi - vienmēr kautkādas problēmas. Un vienmēr nepievērs uzmanību klientiem. Bet savā starpā ļoti jauki runājās. Kad jau beidzot varēsi izteikt pasūtījumi var izrādīties ka viņiem redz ir daudz pasūtījumu un viņi vairs nepieņem. Šadā brīdī grībās uzzvanīt administrācijai, kāpēc tad veikals ir atvērts, bet pasūtīt nevar! Ja tā vēl būs - noteikti to izdarīšu.
Un ja tomēr tiec pie pasūtījuma uz tevi skatīsies tā, it kā tu redz viņiem traucē dzīvot. Saprotams, ka traucē, ja tāds personāls, bet nu tik nožēlojama apkalpošana...

N n4 26.08.2008

Mēģini t-print.lv, uztaisi savu dizainu online, sēžot pie kompīša, un brauc pakaļ gatavam kreklam. nekādas gaidīšanas rindās un plēšanās ar pārdevējiem :))

M Missperson 01.03.2009

Jebkurā veikalā ieejot var redzēt kādas algas (aptuveni, protams) tiek maksātas. Es uzskatu, ka jo vairāk iegulda darbiniekā un cilvēcīgi pret viņu izturas, jo labāka būs apkalpošana un serviss. Domāju to ir viegli novērot ikdienā...

M mamba 02.03.2009

par www.uzvelckreklu.lv, nevaru teikt nevienu sliktu vaardu.

Mamma 02.03.2009

Man tur patika nopirku kreklu ar miilju bildiiti, apkalpoja aatri un laipni.

L leera 09.05.2009

www.uzveckreklu.lv

D Dace 05.08.2009

Es pasūtīju internetā www.tprint.lv, bija gatavs jau tanī pat dienā - praktiski pēc pāris stundām jau varēju braukt pakaļ un nekāda stresa:) Iepriekš gan pieteicu, ka vajadzēs steidzīgi:)

Q QQPPIIVV 22.03.2010

Ja piekritu par Tbodi, ir dzirdets ne tas vien, piekritu ari par Uzvelckreklu - ne velti vini ir zinamakie, redzamakie un ar savu noslipetu stilu, Tart - tadu vispar nezinu, drosi vien kartejais blusu kantoris, tapat ka Tprint ar vaju stilu un zemu realizacijas limeni

V Velga 13.04.2010

www.uzvelckreklu.lv - nekādu problēmu.
Esmu izmēģinājis visādus kantorus - piekrītu par Tprint.lv - stila nekāda, kvalitāte sūdīga - man krekls nomazgājās pēc otrās reizes.
Par Tart arī nezinu - patika Mārītes foto- lēti (pat ļoti) un samērā kvalitatīvi.

I Ilone 05.07.2010

Domājams gan, ka 10 minūtes pirms veikala slēgšanas nav iespējams veikt pasūtījumu, ņemot vērā, ka pasūtījuma veikšanai un izpildei vēl nepieciešams laiks. Tas tā - by the way! :D

D Dace 29.11.2010

Mīļie cilvēki, nekad neejiet uz TprinT. Pasūtīju tur vīram kreklu dzimšanas dienā. Pirmkārt, viņi mani pierunāja drukāt uz balta, lai gan gribēju tumšu - laikam nevarot uz tumša uzdrukāt vai kas tamlīdzīgi. Otrkārt apdruka bija blāva un miglaina un treškārt jau pirmajā mazgāšanas reizē viss ūdens bija dubļains, krāsa spēcīgi gāja nost, krekls sakrāsojās, izstaipījas un varēja izmest, bet mazgāju ar rokām, ka viņu lapā teikts. Nekad vairs tur neko nepasūtīšu!!! Ziniet, pat Tbodes krekli ir labāki!

4 45 26.05.2011

Nesaprotu ko te var cepties? nēsāju TprinT apdrukāto kreklu jau gandrīz gadu un nekādas vainas ! Labāks par labu..

D Dace 26.05.2011

Uz biksītēm uzzīmēja bišu stropu ar skreju, kā jūs domājat-kurā vietā?

I Ilona 26.05.2011

Bet man uzzīmēja krāsni ar kurtuves durtiņām attiecīgajā vietā.

D Duumenis 31.07.2011

Tad nu gan varena kompānija ar tādu izdomu ka aiz pārsteiguma nezin cik biksītes iepirkt ar durtiņām attiecīgajā vietā.
Nožēlojami, ja neko vairāk izdomāt nav iespējams.
Es T-printā strādāju, un nevienam neiesaku tur iepirkties.
Jau ilgāk par gadu tur vairs nestrādāju bet atceros šo laiku ar pretīgumu, telpa ož, darba laiks un apjoms nenoteikts.
Preces kvalitāte zem visas kritikas, direktors vienkārši gnīda, ekonomē uz katru sīkumu.

K kazaks 13.03.2014

Kvalitāte tprintam ir zem katras kritikas, cik esmu dzirdējis, arī darbinieki bēg kā no uguns. Programmas lieto tur zagtas, algas aploksnē, attieksme briesmīga. Boikotēt to mēslu kantori.